Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 hónap edzés kihagyás mennyi...

4 hónap edzés kihagyás mennyi idő mulva jön vissza?

Figyelt kérdés
Kihagytam 4 hónapot, heti 3x jártam és 90kg izmos ,szálkás, fitt voltam, most 85 kg de zsírosabb és gyengébb sokkal, ha heti 3x eljárok és eszek rendesen, kb mikor jön vissza?
2021. febr. 27. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Az izommemóriad megvan ilyenkor. 3-4 hónap és kb visszatersz a régi szintedre
2021. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Persze, 3-4 hónap.... Pár hét alatt visszajön
2021. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
2-3 honap
2021. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
89%
Nekem volt egy 3 hónapos sérülésem tavaly tavasszal. Nekem 1 hónapig tartott visszajutnom arra a szintre ahol előtte voltam. Azt mondanám hogy te 5-6 hét alatt vissza fogsz jutni a szintre (Itt nyilván a saját tapasztalatomból indulok ki). De ezt nem ilyen egyszerű megmondani mivel minden ember más. Én magamat ismerve ha kihagynék 4 hónapot akkor arra a szintre való visszajutás ahol voltam 1 és 2 hónap között lenne. Azt még hozzátenném hogy semmiképp ne olyan súlyokkal kezd az edzést amikkel előtte nyomtál, hanem jóval kevesebb súllyal kezdj mert az ízületeidet és izmaidat újra hozzá kell szoktatni a terheléshez.
2021. febr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!