Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha sportolói igazolás nélkül...

Ha sportolói igazolás nélkül lemegyek a terembe, akkor nem engednek be? Megállîtanak a recepción vagy mi lesz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 08:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Még mindig nem írta le senki hogy honnan szerezzek
2021. márc. 2. 18:02
 22/24 anonim ***** válasza:

de, én magam is leírtam már, de most leírom még 1x.

1. Keresel egy bármilyen sportegyesületet, teljesen mindegy, melyik, online is be lehet csomóba lépni, oda se kell menni. Kitöltöd a kitöltendő belépési nyilatkozatot, befizeted a tagdíjat.

2. megveszed ezt:

[link]

Basszus, most látom,hogy itt 349 ft, én 500-ért vettem, bebuktam 150 forintot, no mindegy...

3. Foglalsz egy időpontot egy tetszőleges sportorvosnál. Az államira hónapokat kell várni, magánúton javasolnám. Elbattyogsz a könyveddel, fizetsz, vizsgálatok lezajlanak, bepecsételnek, 1 évig érvényes.

4. Egy db igazolványkép kíséretében, kitöltött könyveddel bemész az adott sportegyesülethez, ahol lepecsételik neked, és (lehet, h. ezért kell valamennyit fizetned, főleg, ha plasztikkártyás) kiállítják a versenyengedélyt. Ha a versenyengedély plasztikkártyás, arra várni kell, nekem 2 hét alatt jött meg, de addig is adtak egy ideiglenes papíralapú igazolást.

5. Ezen cuccok birtokában keresel egy nyitva tartó termet, és annyit jársz edzeni, amennyit szeretnél, miután a belépőt/bérletet kifizetted.

Ennyi a történet.

2021. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
ostoba provokatív kérdés. Nyilván nem adnak kulcsot akkor...
2021. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem engednek be.. De mar vagy fel eve ez van.. par nap alatt megvan a papir. Nemtudom mit sz.rakodtok
2021. márc. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!