Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fejlődhetnék saját...

Hogyan fejlődhetnék saját testsúlyos edzséssel ? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ell kezdtem már testet épiteni de a virus miatt bezártak a termek igy hiába edzsettem saját testsúlyal csak megáltam a fejlődésben. Igy közel egy éve abba hagytam . Esetleg valami tanács hogyan kezdhem újból mennyi ismétléssel igy ennyi idő után ? Hány szériát csináljak ?


Válaszokat elöre is köszönöm!


2021. márc. 3. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdj 3x10 el mondjuk gyakorlatonkent. Felmehetsz 5x15ig is akár. De ha mar tobb megy hasznalj + sulyt.. tul nagy ismetlessel csak tornazgatas..

Nem nagyon fogsz fejlodni egy ido utan ha nem nehezited.

2021. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a 3x10 ismétlést heti 3szor csinálnám. Hány hét után válthatok mondjuk 3x15re ??
2021. márc. 4. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Mehet tobb is ha birod.. nem kell full bukasig, de azert nehezen menjen az utolso. Kb 2 hetig inkabb csak szokj hozza aztan mehet 3x amennyi megy. Aztan ha mar 3x15 megy siman akk mehet 4x amennyi megy. Ha ugyis sima már akkor kezdj hasznalni plusz sulyt szerintem pl hatizsakba par uveg viz vagy ilyesmi. De + 2 kezisulyzoval elegge meg tudod dobni az edzes minoseget.. szinre mindent le tudsz edzeni koncentraltabban vele. Attol is fugg mi a cel
2021. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Am ja kb heti 3x ha teljes testet edzel egy nap
2021. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Legjobban a felső test a cél(kar, váll,tricepsz,bicepsz,hát,mell több pontja is)
2021. márc. 4. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!