Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzés felosztás?

Saját testsúlyos edzés felosztás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kezdő,de szeretnék kipróbálni valami újat és arra lennék kiváncsi akik saját testsúlyos edzést csinálnak miképp osztjátok fel a heti edzést?

Teljes testes vagy osztott vált be jobban?

Egy kezes fekvőtámasz,tolódzkodás és húzódzkodás súlymellénnyel nehezítve,egy lábas guggolás,kézenállásból nyomás amikben erősödni szeretnék.



2021. febr. 27. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én alsó-felsó felosztásban, de az alsó az súlyzós edzés. Izomcsoportokra való bontásnak nem sok értelme van saját testsúlyos edzésnél, akkor nár inkább push, pull, leg. A teljes test viszont nem lenne elég fókuszált nekem, nem végzek sok gyakorlatot edzésenként.
2021. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg fejlődsz heti három teljes testes edzéssel, nem érdemes bonyolítani.
2021. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Push pull leg-et nyomok most,heti 3 edzés,a végén box kardiónak.

Csak sokan mondják, hogy a heti 1 edzés 1 izomnak kevés, viszont heti 5-6 edzésre nincs időm, ezért gondoltam tanácsot kérek.

2021. febr. 27. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is, én ezért nem csinálok PPL-t. :D Igaz nekem így is 5 van (plusz kardió, igen ez így elég sok).


Négy már elég jó lehet, és abba belefér heti 2 alkalom /izomcsoport.

2021. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szigoruan kovetni a push pull leget.. meg semmit kb es nem kotelezo 1 hetes felosztasba se gondolkozni.. inkabb arra figyelj h arra edz 2x ami le van maradva. Oke h mondjuk szeretek karozni de ugy ni mint a gomba.. ezert heti 1x karozok csak pl. Vallam ugyanez. Mell az sz.rabbul fejlodik abbol 2ot tolok. Ink igy gondolkozz sztem :)
2021. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!