Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most hol fog edzeni a sok...

Tamara1337 kérdése:

Most hol fog edzeni a sok gyúrósmaci?:D

Figyelt kérdés
Végre bezártak a termek, ki se kellett volna nyitni a vírus közepén. Remélem bezárnak még. Sok gyúrósmacik, hogy fogjátok megoldani a sportolást?

2021. márc. 4. 23:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem olvastam sehol semmi konkrét információt. Mindenhol csak bizonytalan infók.
2021. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a közlönyt, nem változott semmi. Ugyanúgy lehet edzeni versenyengedéllyel és sportorvosival.
2021. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt benezted mert versenyzok edzhetnek tovabbra is :) de am is megoldanank ne aggodj miattunk 😙. De te mindig ilyen csicska maradsz.
2021. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Pontosan, te lustamaci, nem jött be a kárörvendés...
2021. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, Marokmarcsáról hallottál már? Jobb kéz, bal kéz, és meg is van oldva. Mellesleg aki edzeni szeretne, az megtalálja a módját. A youtube-on is van egy csomó videó hogyan csinálj egyszerűen és olcsón súlyzókat otthon.
2021. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, akkor miért megy naponta a mikor nyitnak a konditermek kérdések, hogyha mindenki aki akar edz valahogy?xD
2021. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Csak azok irnak ki ilyet h mikor nyit akiknek kb kozuk sincs a sporthoz. Aki nagy fan az mar reg szerzett papirt vagy vett sulyokat otthonra.
2021. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
60%

régebben reszeltem egy csajt.

perverz egy némber volt, viszont volt 1 konditerme is.

most jó pár évvel később ráírtam, hogy mi van vele stb.

elmondta, hogy férjhez ment, de még élénken emlékszik apu ütvefúrójára.

jeleztem, hogy a gépezet ugyanúgy működik, mint rég.

összefutottunk, bizonyítást nyert az állításom és mivel megvan még a konditerme, így kaptam 1 kulcsot hozzá.

ennyi az egész tamara baba;)

2021. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Utolsó, akkor miért megy naponta a mikor nyitnak a konditermek kérdések, hogyha mindenki aki akar edz valahogy?xD"


Mert képtelenek használni a google keresőt, youtube-ot...


Simán összedobhatna magának egy "sufni termet", csupán beton kell hozzá meg pár cucc, amiket fillérekért is beszerezhetnének. Okés nem vetekszik egy konditerem felszereltségével, de míg zárva a "második otthon" ez is jobb mintha semmi sem volna.


Pici kreativitás mi kell más ? :)

2021. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!