Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ilyen rázógépek valóban...

Az ilyen rázógépek valóban képesek olyan eredményt produkálni mint amivel reklámozzák ezeket?

Figyelt kérdés

Vibroshapher...


A reklámban elhangzik: napi tíz perc használat elegendő.Serkenti a vérkeringést.Izzadás,edzés és diéta nélkül lefogyhat.Csodálatos izmos,karcsú, fitt test érhető el a gép segítségével.

Aztán közben felvillan néhány izmosabb férfi,jó alakú nő...



Az izzadással a szervezet méregtelenít is.Szerintem arra mindenkinek,de egy túlsúlyos embernek meg mindenképp szüksége van.

Mondjuk a vérkeringést azt serkentheti.De a többi ígéretben kételkedek.



2021. márc. 6. 05:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel aki bkv-n utazik az fogy.
2021. márc. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted ha tényleg működne nem lenne minden cucunak még a nyaka köré is tekerve egy.
2021. márc. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A pénztárcád biztos karcsúbb lesz ha megveszed.
2021. márc. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3


Eszem ágában sincs megvenni.Már lefogytam amikor szükséges volt majdnem 20 kilót.Mondjuk különösebb diétát nem tartottam.Csak elkezdtem biciklivel munkába járni, olyan napi 70 km tekerés volt.Az elégnek bizonyult.

-------------------------------


Csak az érdekelt,hogy működnek-é ezek a csodaszerkezetek.S ha nem ,akkor miért hazudnak ekkorát a reklámokban?Hiszen csak feltűnik annak aki használja,hogy nem éri el a kívánt eredményt.

2021. márc. 6. 08:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert ott van az apróbetűs részben, hogy csak akkor hatásos, ha megfelelően étkezel és sportolsz is. Ez csak kiegészítő. Lehet, hogy két grammot fogysz is évente tőle. Tehát fogyaszt....
2021. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6


Na de a reklámban azt mondják,hogy az izzasztó edzéseket ez helyettesíti.Oké,akkor ezek szerint konkrétan hazudnak benne.

2021. márc. 6. 08:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mint szinte az összes reklámban.
2021. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyiban jó hogy fellazítja a letapadt izmokat. Szerintem ennek maximum akkor van érzékelhető hatása ha edzéssel van kombinálva
2021. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!