Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik követik Torma Valentint,...

Akik követik Torma Valentint, csak én érzem úgy már egy ideje vele kapcsolatban, hogy nem olyan produktív a youtubon, mint régebben volt?

Figyelt kérdés
Ritkán csinál videót, és ha 2,vagy akár több hét után felrak egy videót, annek se sok értelme van. Ilyen 2 perces süti receptes valamik, amiben erősen megy a reklámozás is, ami még inkább nevetségesség teszi ezeket a rövid és értelmetlen videókat.
2021. márc. 15. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Meee kijafaxomaz??
2021. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Natural testepito asszem vagyis fitneszes v mi. De passz en nem kovetem. A natural vonal nem mozgat meg
2021. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

talán ez lehet a válasz:


[link]


amúgy már én is leiratkoztam róla, meguntam. pár hétig néztem a videóit, de jóval nagyobb a füstje, mint a lángja az egész Torma-jelenségnek.

2021. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Ezen már túl van.

Én is így érzek. Elején nagyra tartottam, mint fitness youtubert, aztan idővel egyre inkább kezdem kiábrándulni. Kezdetekben tényleg nagyon produktív volt és szórakoztató, de idővel kezdett unalmassá valni, és egy ideje már az egész tevékenysége értelmetlen a youtubon. És egy pontnál azt is éreztem, hogy rossz irányba ment el a csatornája fejlesztéseivel, és annyira profin akarja előadni, hogy kicsit mű az egész.

2021. márc. 17. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!