Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akinek "el vannak csúszva" a...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Akinek "el vannak csúszva" a hasizmai (jobb és bal oldali izmok nem egy vonalban vannak), azt (hogyan) lehet korrigálni? (kép alább)

Figyelt kérdés

[link]


Mint kb ezen a képen, hogy az oldalpár hasizmok így nem egy vonalat alkotnak, hanem el vannak csúszva. Mondjuk nekem azért ennyire nincs, de el van. Hosszú évek óta kondizom, de erre valahogy nem jutott eszembe rákeresni eddig, mert úgy vettem, hogy ilyen a genetikám, az adottságom. De mégis...Lehet ezt korrigálni valahogy? Vagy érdemes egyáltalán, vagy ez így egészséges vagy nem?


Előre is köszönnöm szépen az értelmes hozzászólásokat!


24/F



2021. márc. 17. 12:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9-es köszi, hát lehet. Hogy eltudjátok képzelni, olyan, hogy a jobb "mellem" aljánál van egy csont (ami balnál is, vagy hát gondolom több csont és porc is), és az vett egy nagyobb ívet kifelé. Tehát kiskoromban, mikor még nem volt izom rajtam, olyan volt, mintha a jobb mellkasomon lenne izom mondjuk. Nem kell brtuális dologra gondolni, 10-esen szakadtam :D Persze értem hogy irónia, jó volt. :D
2021. márc. 17. 19:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Tyúkmellű vagy
2021. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fullosabb, mint a “normál”.
2021. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!