Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akinek "el vannak csúszva" a...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Akinek "el vannak csúszva" a hasizmai (jobb és bal oldali izmok nem egy vonalban vannak), azt (hogyan) lehet korrigálni? (kép alább)

Figyelt kérdés

[link]


Mint kb ezen a képen, hogy az oldalpár hasizmok így nem egy vonalat alkotnak, hanem el vannak csúszva. Mondjuk nekem azért ennyire nincs, de el van. Hosszú évek óta kondizom, de erre valahogy nem jutott eszembe rákeresni eddig, mert úgy vettem, hogy ilyen a genetikám, az adottságom. De mégis...Lehet ezt korrigálni valahogy? Vagy érdemes egyáltalán, vagy ez így egészséges vagy nem?


Előre is köszönnöm szépen az értelmes hozzászólásokat!


24/F



2021. márc. 17. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Az enyém is el van csúszva, de szerintem ez már úgy marad. Épp ezért próbálok meghízni, hogy ne legyen ilyen ocsmány. Mondjuk a kerek pocakot jobban elviselem, mint ezt a förtelmet :-\
2021. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezen nem tudsz válzotatni.Genetika.
2021. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Jól mondja, ez genetika, nem tudsz változtatni rajta. Fogadd el, hogy ilyen, nincs vele semmi baj.
2021. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az izmok eredésén/tapadásán nem tudsz változtatni. Ezt el kell fogadnod egy "hibának".
2021. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan csúnya, de amugy nem lehet változtatni.sajnos
2021. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én azért örülnék, ha ilyen testem lenne :D
2021. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez genetika.
2021. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hat akkor jobb is volt, amig elfogadtam :D folytatom.

Koszi a valaszokat :)


Olyasmiktol feltem hogy rosszul nőtt, vagy hogy ferdén csinaltam a hasazast regen es ettol olyan, de semmi ilyen "traumara" nem emlekeztem.

Peldaul a mellkasomon viszont a jobb mellkasombol kicsit kiall egy csont. Orvos szerint genetika, de senki nem hiszi el nekem, szuleim sem, es nem is akarom belemagyarazni, de szintisztan emlekszem 4 eves korombol, hogy betonon nagyon durván elestem futas kozben mellkasra, es barhanyszor szoba kerult, azonnal asszocialtam az esesre. Doki szerint genetika es idovel legalabb a mellizom miatt nem fog latszani, illetve a bal mellemen ha lesz izom konpenzalja es igy is lett. Csak nehogy egyszer ne gyurjak ra majd xd.

2021. márc. 17. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy haveromnak eltort a szegycsontja. Azzal nem tudnak semmit csinalni max helyre rakjak, nincs gipsz. Es ahogy osszeforrt, neki is maradt ott egy pukli. Lehet nalad is ez volt. De csak egy tipp.
2021. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Mellkasombol kicsit kiáll egy csont.."

Mik vannak,bexarás!

Ide jutottunk a genmanipulált kajákkal nah!

2021. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!