Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elszeretnék kezdeni fekvőzni...

Elszeretnék kezdeni fekvőzni meg fehérjézni.Mennyi fehérje legyen naponta ha nem akarok vese problémákat?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit későn kezdem, de kb ez a forma a cél.

[link]

Napi 50-100 fekvőt akarok megcsinálni, kétnaponta, hogy tudjak pihenni is közben.

Haverom szerint fehérjével vigyázzak, mert ha sokat eszek belőle, vese károsodás is lehet mehetek dialízisre.

Vettem ilyen kombinált szója, búzafehérje tejpor keveréket, az eladó azt mondta ez a legjobb, mert kevert fehérjeforrás, jobban hat, és nem megy szét a vesém közben.

Lehet nyárra nem lesz meg az ilyen test, de kb decemberre eltudom érni?



2021. márc. 18. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi hülyeséget egy kérdésben... Legalább az alapokat tanuld meg, mert különbe nsemmire sem jutsz. Vannak magyar nyelvű fitneszcsatornák is a Youtube-on. Csabai Ábelt és a Három harmadot tudom ajánlani.
2021. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de ez sok idő lenne.

Már ma este fekvőztem, kiraktam poszternek ezt az embert, akit belinkeltem.Minden fekvőzésnél rá nézek a falon, és ebből nyerek energiát.

Nem akarok használni tablettákat, mert haverom azt mondta azok már a májnak nem jó dolgok.

Fehérjét is alig mertem megvenni, anyu elől el is dugtam, mert ha megtalálja, kidobja kukába.

2021. márc. 18. 20:03
 3/6 A kérdező kommentje:

18 vagyok ha ez segít megválaszolni a kérdést.

180cm és 60kg.

2021. márc. 18. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Fekvőzéssel önmagában nem fogsz sokra menni, az kevés. Másfelől a csuklódat is szétcseszhetd, ha rosszul csinálod.

Nagyon ritka a vesekárosodás, főleg azoknál, akiknek edzés előtt is megfelelően működött. Ahhoz, hogy bajod legyen extrém sok fehérjét kéne enned, amit nagy eséllyel képtelen vagy elfogyasztani.

Szójafehérje pont hogy a legrosszabb, ellenben olcsóbb. Vegyél inkább tejsavót, max büdöset fingasz tőle. Lehet a szervezeted nem bírja, akkor marad a marhafehérje.

A képen látható személy nagyon durván kokszol, ez több éves kemény meló lenne. Reális célt tűzzél ki.

2021. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Gyenge trollkodás, túltoltad.
2021. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Cdak trollkodik nem esik le?
2021. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!