Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen súlytárcsával kényelmes...

Milyen súlytárcsával kényelmes edzeni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Van egy pár szerelhető egykezes súlyzóm itthon.


A legnagyobb súlytárcsa ami van az 2,5 kg-os.


Azon agyaltam, hogy venni kéne még néhány 5 kg-os tárcsát.

A méretük miatt lehet így használni a felpakolt rudakat? Mondjuk egy fekvenyomásnál?



2021. márc. 20. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Fekvenyomni nem fogsz kézisúlyzóval, mert nem tudod felvenni-lerakni a súlyzót.
2021. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
#1-es már miért ne tudná? Én is tudom, szoktam is. Sőt, ha van pár gumiszalagod, azt is átvetheted a hátadon nehezítésként
2021. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
#15.38 Nem 3-4 kilós súlyról beszélek, azzal lehet. Vegyél kézbe két (mondjuk) 30 kilós súlyt, és próbálj velük lefeküdni. Ha netán sikerül, akkor a sorozat után, amikor szinte semmi erő nincs a karjaidban, kelj fel velük!
2021. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Siman lehet. Most enis egykezessel nyomok mig nemtudok kondiba menni. En siman felveszem a 30ast. Terembe 50esekkel is nyomtam.
2021. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, felteszed a combodra és elegánsan hátradőlsz vele. Egy nagy lendülettel pedig fel lehet ülni vele
2021. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, más is így használja.
2021. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es ez jó nagy hülyeség. 30-35 kilósakkal nyomok egyenes padon, és 30 fokoson is, és feltudom venni simán, illetve lerakni is, úgy hogy nem b.szom le a földre a súlyzót. Vállból nyomásnál már sokkal nehezebb mondjuk.
2021. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem 10 kg-sakat is, és egyáltalán nem zavaró a méret fekvenyomásnál, és más gyakorlatoknál se, így az 5 kg-s tuti nem lesz probléma neked sem.

[link]

De sok oldalon le van írva a tárcsa méretei is, így jobban tudsz vele kalkulálni kis számolással.

2021. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 $$$$$ ***** válasza:
3 as. Én két 55 kg-s súlyzót is felveszek egyedül leszériazok vele meg le is rakom(5×5 be nyomtam jó ideig kezenként 55 kg val. Ugy hogy senki se segített. Mostansag elhagytam az egykezes súlyzokkal való nyomast egyenes padon. Már csak 30 fokban szoktam egykezesekkel nyomni. Egyenes padon maradt a sima rudas nyomas. De ugyan úgy most is siman menne egydul.). Ne mond mar hogy két 30-asal nem lehet egyedul nyomni. Nyilvan ember függő. De te úgy állítottad be mintha a két 30 asal már senki se tudna egyedul nyomni... Holott én 1-1 30 asba meg bicepszböl is húzok egy párat. És én meg nem is számítok annyira erösnek. De a teremben elegge sokan nyomnak egyedul 1-1 30 asal... Sőt mondok meg valami. Én az 1-1 55 öst még negatív pados nyomásnal is felveszem egyedül,hátra dőlök és le is nyomom vele a szériamat. Aztan nyilvan nem ülök fel hanem ledobom oldalra. De pl. Egyenes padon simán felülök vele. Negatívon még nem próbaltam. De majd lehet megpróbállom a kedvedert.
2021. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!