Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondis társak borotváljátok a...

Kondis társak borotváljátok a felsőtesteteket, lábatokat?

Figyelt kérdés

Többen mondták a teremben, hogy szerintük sokkal jobban néz ki egy pasi ha borotválja magát. Főleg ha izmos. Én ezzel szemben azt mondom, hogy tud jól is kinézni a szőr a férfin és ad hozzá plusz férfiasságot. Mi a véleményetek?


Itt van pár kép, hogy szerintem izmos pasik is lehetnek szőrösek úgy, hogy az jól is álljon nekik:

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. márc. 21. 05:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
10x olyan izmosnak nez ki egy ferfi, ha csupasz. Kiemeli az izmokat.
2021. márc. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
én még a lukam is borotválom
2021. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
38%
Mellem borotválom de lábam az már erős lenne...ott te már nem vagy férfi...
2021. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Fuj dehogy. Marmint labat meg kart tutinem. Ha nem verseny elott vagy ahova muszaly akk eleg gaz sztem.
2021. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1-es szerintem nem tűnik senki izmosabbnak mert borotválja a mellkasát.
2021. márc. 21. 08:26
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Pedig a borotvált mellkas tényleg jobban kiadja az izom formáit, de ettől függetlenül a szőrös mellkas se fogja eltakarni, csak nincs annyira hangsúlyos. Te döntsd el, hogy neked melyik tetszik. Személy szerint én csak kisebbre vágom de nem borotválom, nekem így jön be.


Plusz: Ha van barátnőd, akkor kérdezd meg tőle, hogy melyik tetszik neki jobban, mert pl nekem volt olyan nőm, aki rendesen megvolt sértődve, hogy kisebbre mertem egyszer vágni kérdezés nélkül :D

2021. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Felsotestemen nem vagyok szoros, igy nem. Labamat geppel szoktam letolni, de nem nullara, hanem 2-3 mm-re. Nekem igy esztetikus. Mindenkinek mas tetszik.
2021. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem borotválom a mellkasomat. Leszarom, hogy az izom jobban látszik, nem fogom magam enyhe túlzással nőként szőrteleníteni. Nem azt mondom, hogy egy pasi legyen gorilla de bu.zis pasiként mellkast, lábakat szőrteleníteni. Persze a mai buzeráns magamutogató világban teljesen normálie ez.
2021. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván mindenki eldöntheti, vagy csak simán kialakul és el se dönti, hogy neki mi a fontos, vagy ezek ilyen olyan arányú keveredése. Nem csak a külső esetében de ott is. Én férfi vagyok, rövidebb szakállal és nagyon mély hanggal. Izmos vagyok de nem olyan nagyon, nincs sok zsír rajtam de azért van. Van egy srác akit nem mondanék rendesen ismerősnek de találkoztunk már. Szálkásabb és izmosabb nálam, viszont alacsonyabb és férfiakhoz mérten bu.zis a hangaj, eléggé magas. Totál megöli ez a férfiasságot, pedig szép kidolgozott jól lerbarnított a melkasa, ami a mai divatkondis világban példaértékű (keményen is edz érte). Sokak inkább maradnak férfiasabbak, minthogy borotvált, barnítózott módon feszengjenek. Ha hiszitek ha nem, sok nő van ezen a véleményen, persze nyilván van akinek bejön a babapuncihoz hasonlóan csupasz mellkas.
2021. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd!Alapból elég szőrtelen testem van.Ami van,az is világos.Nem beszélve,hogy most télen az a kevés labszőr is lekopott a nadrág miatt.

Szoval,hogy valakinek ez b*zis vagy nem b*zis lexarom.

Nem fogok azert szőrt beültetni,meg rajzolni,mert valakinek van egy véleménye,miszerint akin nincs elég szőr,az b.zis.


Akinek ez nem tetszik,az majd félrefordítja a fejét.

2021. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!