Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő mire az izom...

Mennyi idő mire az izom hozzászokik ehhez a súlyhoz?

Figyelt kérdés
Minden izmot úgy edzek, hogy max 8 legyen az ismétlésszám, viszont bicepszre valahogy még nem emeltem a súlyt. Eddig 35 kiló kétkezessel ment elég magad ismétlés és széria számmal (kalapács bicepsz 18 kiló volt most 25re emeltem) a kétkezes súlyzó súlyát 45re emeltem. Azt hittem könnyebb lesz az igazat megvallva. A 35 kilót ha akartam volna legalább 25x biztos tudtam volna. Ezt meg nagyon nehéznek érzem, nehezebbnek mint az 1kezes edzést,normálisan 6x tudom emelni. Eljuthatok odáig, hogy ezt is feltudjam annyiszor emelni mint a 35 kilót? Gyengének érzem magam, kicsit csalódtam
2021. ápr. 4. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csalodsz, mert hirtelen nagyon megemeled a súlyokat és nem bírod? :D ne haragudj, de ez butaság. Ahogy az is hogy minden izomra 8 megy. Egyáltalán nem kell minden gyakorlatot 8x csinálni. Ez az edzésed nagyon rossz. Gondold át az egészet. Én egyszer hasonlóan mint te felvittem a súlyt a bicepsznel, kicsit többet, mert azt hittem bírom, bírtam is a 3x10et vele, aztán megszakadt az izom.
2021. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az izület, szalagok lassabban szokják meg a súlyt, mint az izom. A könyököm így csúnyán megszivattam.
2021. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A súlyt fokozatosan kellene emelni 1-2kg-mal, nem úgy, hogy rádobsz 40%-ot...
2021. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
22,23 % kb
2021. ápr. 5. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!