Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ő, az első, zsírosabb (valamiv...

Ő, az első, zsírosabb (valamivel/enyhén), mint ő, a második? Képek alább. Illetve maradva az elsőnél, neki mintha nagyobb is lenne az izomtömege? Neki ehhez a formához már nem elég a tesztoszteron, kell(het) oda már a növekedési is? Mellékhatásokkal?

Figyelt kérdés

Első:


[link]


[link]


[link]


Második:


[link]


[link]



2021. márc. 16. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Szteroidos vénemberek. Lehet már nem is élnek, vagy ha mégis, akkor nem sok van hátra. Vajon megéri ez a hülyeség? Miért ilyen elvakult hulladékok egyes emberek?
2021. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, de ha már ennyire ad magára, és ápolja a szakállát is, akkor a vállán és a hátán leszedhetné a szőrt, mert konkrétan fordult egyet a gyomrom a látványtól.

Amúgy lassan egy egész patika van mind a kettőben.

2021. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, némileg egyetértek veled (magam is írtam az ellenérzéseimről a kiírásom végén), de ugyanakkor válaszolva a kérdésedre: talán mert jobban akarnak kinézni?

Sokan írták már, hogy tesztoszteron/növekedési kúrák nélkül soha nem fog senki így, de még csak hasonlóan sem kinézni. Szerintem ezért kell nyúlniuk ahhoz a komplett patikához. Még Reeves is használta a kemikáliákat. Öt-hét év naturál edzései után már ő sem volt az. Ő még csak tablettázni tudott talán?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. márc. 16. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezekhez a formakhoz nem kell novi.
2021. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!