Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lejárt szavatosságú étrend...

Lejárt szavatosságú étrend kiegészítőnek lehet baja,ha nem esett át kémiai változásokon?

Figyelt kérdés
Kaptam egyik ismerősömtől tömegnövelőt (elég nehezen hízok és ezért kaptam) de lejárt a szavatossága 2021.02.21.-én és nem akarok tőle hasmenést vagy bármi mást kapni,állagra oké,de kicsit tartok attól,hogy bajom lesz belőle.
2021. ápr. 7. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha félretesszük, hogy a tömegnövelő egy hulladék, cukorral teletolt tápkieg:


Ha az íze jó, ugyanúgy rendes por állagú és nem kapott nedvességet, akkor elvileg jó az még, ittam én is lejárt fehérjét, semmi bajom nem lett. Olvastam régebben, hogy a fehérje tartalma csökkenhet idővel, de másfél hónap alatt ez biztos nem számottevő.

2021. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerősöm szekrénybe tárolta,nálam is szekrényben van,eddig nem mertem még inni belőle,nincs becsomósodva illatra jó (csokis és csoki az illata is) akkor amíg nem esik át kémia változásokon tehát nem áll össze mint a "3 hetes zokni" és nincs elváltozás a színében,illatában állagban és száraz helyen van tartva akkor elviekben még jó?Nagyon-nagyon régen ittam tömegnövelőt meg fehérjét de akkor is csak 1-2 adagot nem rendszeresen.
2021. ápr. 7. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Max megtudod milyen pi sálni a se g g lyu kadon
2021. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt azért annyira nem akarom mert volt nem egyszer por nélkül is nem egyszer... És igen kellemetlen...
2021. ápr. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!