Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez megfelelő edzésterv?

Ez megfelelő edzésterv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdeném a testépítést és azt olvastam rengeteg helyen, hogy az edzéstervet magunkra, a teherbírásunkra, testalkatunkra kell optimalizálni.


Na, én ezt meg is csináltam. Hogyha lenne itt valaki, akinek van egy kis ideje és már azért jobban benne van a dologban, az rám írhatna privátban, én meg elküldeném neki és ránézne, megírná, hogy min változtassak, esetleg mi az, ami nem oda való, vagy fölösleges, azt megköszönném.


Étrendem már össze van állítva, szintén magamnak buheráltam össze egy séma-étrendből, azt is elküldöm, ha olyan. A kiegészítők is ki vannak választva.


Már csak egy pár hozzáértő emberkének a visszaigazolására várnék, hogy azért mégse fürödjek be a dologgal.


18Y/80kg/180cm, alapvetően nehezen hízó alkat vagyok, de erről valószínűleg az eddig folytatott össze-vissza étkezésem tehetett.


Örülnék, ha valakivel ezt meg tudnám beszélni privátban.

Szép napot! 😃



2019. ápr. 27. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
írhatsz
2019. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Írtam.

2019. ápr. 27. 17:24
 3/4 Mélymagyar ***** válasza:
Írj mo
2019. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
írtam, mou
2019. ápr. 28. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!