Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés vállsérüléssel?

Edzés vállsérüléssel?

Figyelt kérdés

Szóval röviden: le van sérülve a bal vállam, amiből nem 2 nap lesz, míg helyrejön, sajnos.


Kérdés, hogy lábon és hason kívül, jó ötlet-e , ha a másik karral, amelyik nem sérült, azzal leedzek, amit tudok(egykezes evezés, váll gyakorlatok, bicepsz-tricepsz hajlítások)?


Illetve, hogy ha csak lábazni és hasazni tudok, akkor heti 3 lábedzés, nem lesz-e sok?



2021. ápr. 16. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Mindenképp tedd magad tönkre, addig úgy se nyugszol:D

Amúgy menj el masszőrhöz, hozdd magad rendbe.

Hidd el, meg fogja hálálni.

2021. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mar egyszer leirtam neked hogy maradj a seggeden es csak olyanokat csinalj amivel nem hasznalod azt az izmot. Feloldalas gyakorlat se jatszik. Attol hogy kihagysz 2-3 hetet felsotest edzesben nem fog elsorvadni az izom nyugodj meg. De felolem ugy teszed tonkre magad ahogy akarod.
2021. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyanokat se kell csinálni.

Ha sérülésed van, sérülésed van.

Higgyétek el, hogy ebből edzéssel nem lehet jól kijönni.

2021. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel oldaladra ne edz 😅 Nekem volt hoszabb ideig tarto rotator serulesem. A fekvenyomast levaltottam fekvotamaszra a vall edzesbol gumikoteles atmozgatas meg nyujtas lett. A hatso vallat, tarogatast kihagytam. Bicepszezni, tricepszezni, labazni meg felhuzni tudtam. En eveztem meg huzockottam is... ami nem gyorsitotta a gyogyulast de meggyogyult ugyis.
2021. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg majd utána
2021. ápr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, legyen az egyik sokkal erősebb mint a másik, utána pedig miután kiedzetted magad és meggyógyult a vállad, írj ki kérdést, hogy hogyan tudnád felhozni a lemaradt kart.
2021. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És lábat miért ne lehetne edzeni?
2021. ápr. 17. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!