Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szputnyik covid oltás után,...

Szputnyik covid oltás után, szinte semmi mellékhatás esetén, hány nap után mentek edzeni? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Oltás ellenesek ne írjanak. Köszönöm

2021. ápr. 17. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szputnyik 2. adagja vág haza mindenkit.
2021. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam. Köszönöm
2021. ápr. 17. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A szervezet ettől függetlenül dolgozik. 1 napot ha nincs gond utána mindenképpen várj.
2021. ápr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%

Anyósom a Szputnyik első adagja után 5 nappal lett rosszul, akkor jöttek ki rajta a mellékhatások. Gyengeség, ízületi fájdalmak 3-4 napig.

De nem hiszem, hogy az edzés különösebben befolyásolna valamit, vagy szövődményeket okozna, hiszen ez nem a betegség, csak oltási mellékhatás, nincs tőle tüdőgyulladásod vagy ilyesmi. Ha rosszul vagy, úgysem edzzel. Ha jól vagy, szerintem csináld nyugodtan, legfeljebb egy hétig mérsékeld az intenzitást, ne hajtsd túl magad.

2021. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pihenj. Ne tegyünk már úgy, mintha mindenki élsportoló lenne ebben az országban. Ha kihagysz pár hetet, aztán meg lassan fokozatosan mozogsz nem lesz semmi bajod.
2021. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Szputnik 2. Oltás után kb 10 percel már kaptam is be a danabol adagomat, majd le nyomtam a 8x10 es szériámat 200kg.al fekve
2021. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Bármelyik oltás után edzeni....felelőtlenség. ez nem egy vitamin injekció....
2021. máj. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!