Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő van látható eredmén...

Mennyi idő van látható eredménye ennek, ha nulla százalék zsír van rajtam? 22L

Figyelt kérdés

42 kiló vagyok és 165 cm, vizsgálatok szerint teljesen egészséges, csak genetikailag ilyen alkat. Elkezdtem pár hete a súlyzós edzést, heti 3 alkalommal fél órát. Több ismétléssel edzek lábra, vádlira, fenékre, karra, hasra. Egyenlőre fél órát bírok, utána nagyon lefáradok.

Zsír nem igazán van rajtam, az izomzatom szeretném formálni és az állóképességem javítani. Mennyi idő múlva számíthatok arra, hogy bármilyen eredményt lássak?


2021. ápr. 21. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:

A "nulla százalék" nyilván egy erős túlzás, így visszaolvasva* :D

De nem sok, az a lényeg.

2021. ápr. 21. 12:30
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nőknél az egészséges tzs 15% felett van, szóval, ha valóban egészséges vagy, akkor akörül kell lennie. Nőknek mindig magasabb a tzsjuk, mint a férfiaknak.

A láthatóság a kaján múlik. Ha popec a kaja egy két hónap után látható az eredmény. Ha nem jó a kaja, akkor kb. soha.

2021. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha okosan edzel, és megfelelően étkezel, néhány hónap után mér látható némi változás. Csakhogy úgy tűnik, nem edzel okosan, mert a "kirakat" izmokra koncentrálsz (kar, has, fenék). Ha az általános erőszinted szeretnéd javítani, és kicsit hangsúlyosabb megjelenést szeretnél, a nagy izomcsoportokra kellene fektetni a hangsúlyt (comb, mell, hát). Ha összetett gyakorlatokat végzel (guggolás, felhúzás, fekvőtámasz/fekvenyomás, húzódzkodás/evezés), a kis izmokat is terheled, eleinte nem is kell rájuk külön edzeni.
2021. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha jol csinalod kb felev. De emelni kell ha mar megy mert ez keves lesz. Meg figyelni a kajara. Par ev alatt mar fullos lehet
2021. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0% tzs egyenlő a halállal, és nem hiszem addig bírnád kínozni magad.
2021. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!