Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kitörésből elég kevesebb...

Kitörésből elég kevesebb sorozat lábanként, mint más gyakorlatokból?

Figyelt kérdés

Pl lábtolóból csinálok 4-et, így mindkét láb 4 sorozatnyi terhelést kap.

Kitörésnél viszont bármelyik van elöl vagy hátul, mindkettő kap valamennyi terhelést.

Szóval ha mondjuk lábtoló helyére illeszteném be, akkor nem muszáj 2*4 (tehát lábanként 4) sorozatot végezni, igaz? Mennyit érdemes?



2021. ápr. 21. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A hátsó lábnak nincs túl sok szerepe, ezért szerintem ne nagyon csökkentsd a sorozatok számát! De figyeld magad! Annyit csinálj, amennyitől érzed a hatást, amennyitől fejlődsz! Ha nem nagyon terhel le a mennyiség, és nem nagyon fejlődsz, akkor növeld a mennyiséget!
2021. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyit akarsz csinálni 2-2ot? Kitoresbol kisebb súllyal kell többet csinálni, több koncentrációt is igényel, többet kell nem pedig kevesebbet.
2021. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

3-3-ra gondoltam lábanként.

Egyébként érdekes, hogy én a hátsó lábam éreztem közben.

2021. ápr. 21. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Labtolot csereled kitoresre? 🤔 de miert? A labtoloval jobban lehet fejlodni. 2-2 sorozat az keves azert.. en 4-4et szoktam ha kitoresezek. De inkabb setalo kitores egy ruddal a nyakamba de csak ha megvolt a guggolas, merevlabas, labtolo.
2021. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A térdeim nem a legjobbak, és a kitörés kevésbé gyilkolja. Heti nemtom hány guggolás, meg a többi elég neki egyelőre.
2021. ápr. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!