Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ketodex 25 mg tabletta jó...

Ketodex 25 mg tabletta jó ízületi/izom sérülések esetén? Csökkenti a gyulladást? Segíti a gyógyulást?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Az veny nelkul kaphato 1300ftos gyogyszer. Nekem meg ilyesmik nem hasznaltak... csak ha irattam komolyabbat.
2021. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ketodexre az van ráírva, hogy egy nap maximum 3 tablettát szabad bevenni. Ha esetleg megpróbálnék 4-5 darabot bevenni egy nap azzal jobb hatást érnék el?
2021. ápr. 23. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom. Nemhiszem. Gondolom szetbssza a gyomrod. A haziorvosodat kerdezd.
2021. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább 3-5iu hgh menjen
2021. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zabáld nyugodtan. Biztos hat !
2021. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DnPlymn válasza:

Tüneti kezelésre valószínűleg megfelelő.

A jövőben próbáld meg jobban bemelegíteni. Ha ilyen jellegű problémáid vannak, akkor célszerű kollagént fogyasztanod.

Ha pedig nem javul, akkor egy reumatológus tud segíteni.

2021. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6: És egy éve iszom kollagénport...semmi hatása az izületeimre😕 az arcbőröm ráncaira viszont hatásos😊
2021. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem most Ketodexet ajánlott a patikus izomfájdalomra... azt majd holnap próbálom, ma 2 algopyrint vettem be.
2021. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!