Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg egy hónap alatt kéne...

Tényleg egy hónap alatt kéne már látni a változást?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja edzek, terembe, páldi gábor szerint ez idő alatt ha nem látok változást valamit szarul csinálok.. ez igaz lehet?

2021. ápr. 26. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinézetre ez max akkor igaz, ha nagyon el voltál hízva/nagyon vékony voltál. Amennyiben viszont erőről van szó, akkor 1 hónap alatt elég sokat erősödsz kezdéskor (kivéve ha valami csoda folytán már előtte is egy gorilla voltál).

Valamennyi változást lehet, hogy észreveszel, ha csináltál képet magadról, amikor kezdted, de valószínűleg nem fog nagyon feltűnni semmi. 1 hónap ilyen dologban nem sok, majd 1 év múlva nézd vissza. Ha 1 év után se látszódik semmi, akkor igen, valószínűleg valamit sz@rul csinálsz.


Úgyhogy nem, nem igaz.

2021. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez erős túlzás.
2021. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt Páldi Gábor csak úgy költői túlzásként mondta.

Szerintem egy totál kezdőnek is simán kell 3-4 hónap, mire először reálisan észreveszi, hogy elkezdett kerekedni a vállacska, és erősödni a karocska.

2021. ápr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Én észrevettem 1 hónap után, de ez egy olyan dolog, hogy kicsit kerekebbé válnak a hitvány kis izmaid az edzés hatására. Ahogyan előttem is említik, kell azért az a 3-4 hónap, de inkább fél év amíg komolyan szemmel látható a változás.
2021. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!