Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hónap konditermi edzés...

1 hónap konditermi edzés mellett látszik egy kis változás? (lány vagyok, most kezdtem)

Figyelt kérdés

Persze nem csak 1 hónapig szeretnék edzeni, jövő nyárra készülök.

Kaja: fehérje: kb. 1.6g/tskg, szénhidrát-zsír aránya változó, de inkább zsírosabban eszek, az könnyebben lemegy. Összesen 300-400 kalória pluszban vagyok. A (edzés nélküli) súlytartó kalóriámat ismerem, pár hete belőttem, ehhez képest vagyok most 300-400 pluszban.

Edzés: konditermi teljes test edzés nehéz súlyokkal heti 3x.


Most kezdtem, és csak azért kérdezem, mert szerintetek érdemes-e havonta összehasonlító képeket csinálni, vagy nem vennék észre változást? Ha ennyi idő alatt nem látszik még különösebb változás, akkor hogyan tudnám ellenőrizni, hogy jó úton haladok-e? Nem szeretnék sok időt elpocsékolni, ha esetleg nem fejlődnék így semmit. A súlyomat is mérem, figyelek rá, hogy növekedjen.


2020. júl. 27. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
En mereseket vegzek havi szinten. Nem 100% pontos, tudom, de ha eppen valtasban vagyok, pl elkezdek tomegelni, akkor jo latni a valtozast szamszeruen. Konnyebb mint tukorben vagy kepeken nezegetni magad. Viszont annak van ertelme, h most csinalsz egy kepet, majd 1 ev edzes utan megint.
2020. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Ahoz hogy megtudjam mondani látnom kell! Küldj egy képet! Akár privibe
2020. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Ne küldj neki! Tudjuk mire kell a kép...
2020. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Miért mi van jövő nyáron? 😁 Amúgy nagyon egyszerű, előtte utána kép magadnak, és látod van e valami változás.
2020. júl. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!