Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kb. 1 éve bontott tömegnöv...

Egy kb. 1 éve bontott tömegnövelő még fogyasztható, ha le volt zárva?

Figyelt kérdés

Persze csak a fedőkupak volt rácsavarva, alatta nem takartam le semmivel. Végig szobahőmérsékleten volt.

Fogyaszthatom még?



2021. máj. 7. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen lejárati dátum van ráírva?
2021. máj. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy dextrózzal, cukorral és mags glikémiás indexű szutyok szénhidrátokkal telepumpált vacak nem lehet egészségtelenebb attól, hogy lejár.

Csinálj belőle egy turmixot, és kóstold meg. Ha pocsék az íze, akkkor kuka. Ha nem, akkor bevállalhatod, maximum hasmenés lesz a következménye gondolom. Abból meg nyilván gyanús lesz, hogy nem fogyasztható.

Én tavaly (2020 végén) találtam meg a 2018-ban lejárt beef proteinemet. Megkóstoltam, és olyan undorító, dohos íze volt turmixnak, hogy két korty után majdnem hánytam. Azóta eldöntöttem, hogy ha valami lejár, legyen az bármilyen élelmiszer, akkor inkább kidobom és veszek másikat. Nem éri meg, hogy aztán egy hétig puffadjak, vagy hányingerem legyen.

2021. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2023 május a szavatossága
2021. máj. 7. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 akkor simán jó
2021. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
persze
2021. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 7. 10:22
 7/8 anonim ***** válasza:
ezek nem igazán romlanak meg, főleg nem a lejárat előtt
2021. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lejárati dátum mindig a bontatlan termékre vonatkozik
2021. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!