Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv 16 évesnek?

Edzésterv 16 évesnek?

Figyelt kérdés

Helló! Segítséget szeretnék kérni, edzésterv gyanánt otthon, de legfőképp street workout pályához vagy kondihoz, ugyanis itthon nem lehet nyugalomban edzeni és ezek vannak hozzám legközelebb,de mint mondom bármi féle segítséget elfogadok... lehetőleg olyan embertől szeretnék segítséget kérni aki ért is hozzá,175-180cm,60kg vagyok 7-10% a zsírom, 16 éves vagyok, kis gerincferdülésem van, de tényleg pici,és hiába kevés a zsírszázalékom hasizmon kívül semmi sem látszik, koromhoz képest erős vagyok, de kívülről ez nem látszik.. ez ellen szeretnék tenni, apukám azt mondta, hogy hiába vagyok sovány és kevés a zsírom az izmok nincsenek ki dolgozva ezért nem látszanak... szeretném ki dolgozni őket.. ja, és család eredetűen olyan géneket örököltem, higy hiába eszek sokat (ritka) akkor se hízok, mondhatni hiába eszek csak fogyok (ez 60kg-nál állt meg.). visszatérve, diéta, edzésterv, bármit el fogadok.. mert magam is el döntöttem es meg untam azt is hogy nem akarom azt hallgatni, hogy nagy a fejem a testemhez képest, akármilyen gáz is,habár szerintem nem az.

remélem sikerült értelmesen fogalmaznom, és köszönöm szépen!



2021. máj. 11. 00:34
 1/5 A kérdező kommentje:
valamint azt elfelejtettem le írni, hogy rendkívül sok sportot sportoltam már, jelenleg hobbi szinten távokat futok, es ez az egyetlen edzéshez kapcsolódó dolog amit csinálok.
2021. máj. 11. 00:35
 2/5 A kérdező kommentje:
itthon nincsen semmiféle gép, súlyzó van 2kg es ennyi mindössze ami itthon van.
2021. máj. 11. 00:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tömegnövelő étrend kell ez 100%, mellé kezdj heti 3 teljes testel. Tömegnövelő étrendről rengeteg infót találsz a neten, röviden akkor fogsz hízni ha kalória többletben vagy, na ehhez kell az étrend. Ha esetleg nem tudsz konditerembe járni, akkor meg street workout.Ott is szép fejlődést tudsz elérni. Azt a 2 db 2kg-s súlyzót meg dobd ki, semmire se lesz jó.
2021. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm.. már csak azt kéne tudnom hogy mire és hogyan érdemes edzeni... jah meg persze mivel ha van ilyen opció.
2021. máj. 11. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A mire es hogyant az első válaszban megtalálod.Teljes testedzes hetfő szerda péntek.

Ilyen programot keress.Abban megvannak a gyakorlatok meg hogy mire jók.

Amúgy mindenre edzz!!

Sok kezdő fiú hibája,hogy azt hiszik a bicepszezés meg a fekvenyomás jelenti az edzést.Lányoknál meg csak a popsiedzés.


Minden izomcsoportot edzeni kell!!

2021. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!