Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A PureGold minőségileg van...

A PureGold minőségileg van olyan mint a Scitec vagy a Biotech?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az étrend számít elsősorban csak árban elég kedvező a PureGold és nem tudom tényleg van e benne annyi hatóanyag. Tapasztalat?
2021. máj. 12. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Volactive fehérjét tartalmaz szóval minőségileg rendben van, árban is sokkal jobban megéri mint amit felsoroltál. Én kipróbáltam a belga csokis ízt, azóta nálam messze a Top1, ízben is és oldódásban is messze jobb mindegyiknél.
2021. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy a volt Scitec alapító hozta létre a PureGold-ot, ezt még hozzáteszem :)
2021. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor szuper , rossz nem lehet :)

A belga csokis nálam mindent vitt csak kár hogy nem tejsavo izolatum :(

2021. máj. 12. 09:46
 4/7 anonim válasza:
100%
Az általam eddig próbált tejsavó- és borsófehérjéknél klasszisokkal jobbak (állagra, oldódásra, emésztésre), de még csak egy hónapja használom, úgyhogy hosszú távú tapasztalatokról még nem tudok beszámolni.
2021. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Izolátum náluk 4200 és 700 gramm, Biitech 5000 ft és 500 gramm. Árban jobb sokkal. Most rendeltem majd írok milyen. A Tejsavójuk se rossz amúgy.
2021. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na megjött az izolátum, csokis ízben. Ízre nagyon jó , könnyen oldódik és a shakert is alig kell utána takarítani. A Biotech-et lazán veri, főleg hogy jóval olcsóbb. Lehet venni 10 ezerért 2 kilót és akkor 5000 kilója, a biotechnek meg 9000.
2021. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Puregold belga csokis kegyetlen rossz. Nemtudom hogy ìzlik ez ennyi embernek én hànyok tőle olyan édes. Vettem Biotech csokisat az bejött
2023. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!