Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítenél össze állítani egy...

Segítenél össze állítani egy edzés tervet?

Figyelt kérdés

Röviden 18 éves 182 cm magas és 72 kg és nagyon vékony vagyok főleg kézre és szeretnék ezen változtatni és segítséget kérni hogyan tudnék átalakulni! Remélem hogy tud valaki nekem segíteni és nem tudom hogy ez kerül e valamibe de remélem nem mert nincs egy fityingem sem... Most van hozzá motivációm is és időm is szóval minden tökre oké :D

Ha esetleg segítenél várom itt vagy a kadlibali02@gmil.com e-mail címre a jelentkezést! NAGYON köszönöm!



2021. máj. 22. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vékony vagy kézre? Akkor neked tényleg kéne egy kis szakmai segítség...

Ingyen senki nem fog neked egyénre szabott edzéstervet összeállítani, ha meg esetleg mégis, akkor az olyan is lesz. Ráadásul nem is nagyon lehet látatlanban neked megfelelő, rád specializált, hatékony edzéstervet írni. Ehhez találkozni kéne veled, el kéne látogatni abba a konditerembe, ahol edzeni fogsz, fel kéne mérni, hogy milyen lehetőségek vannak, mit bírsz, mi fekszik neked, milyen az anyagcseréd, és hasonlók. Az edzésterv mellett ráadásul még rendkívül fontos az étrend is, amit szintén nehéz látatlanban összeállítani. Ezért tudok nevetni az online személyi edzőkön.

Nem hiszem, hogy nagyon képben vagy, úgyhogy én azért csak azt javaslom neked, hogy kuporgass össze egy kis pénzt, vagy kérj kölcsön a szüleidtől, de legalább egy hónap erejéig keress fel egy hivatásos, profi személyi edzőt és kérj tőle tanácsokat és konzultációs időpontokat. Jobban jársz, mint hogy évekig csináld a dolgokat rosszul, mert akkor felesleges minden, és nem lesznek sikereid sem.


A neten egyébként található nagyon sok, és nagyon jó edzésterv. Válassz ki egyet! Étrendnél ugyanez, rengeteget lehet olvasni a témában. Kezdj el informálódni tudományos igényű oldalakon, lehetőleg kerüld a Femina.hu-t és társait.

Az első egy évben egyébként sem kell annyira túlgondolni a dolgokat, mint azt sokan hiszik. Minél összetettebb gyakorlatokat kell csinálni, amik minél több izomcsoportot megdolgoztatnak. Fekvenyomás, felhúzás, guggolás, húzódzkodás, tolódzkodás, fekvőtámasz, felülés, hasprés. Mellette tanulj meg egészségesen, kiegyensúlyozottan, fehérjedúsan táplálkozni, kerüld el a gyorsan felszívódó szénhidrátokat és a telített zsírokat, és úgy fogsz fejlődni, mint a gép. Ez nagyjából egy év múlva meg fog állni, és ennél több fog kelleni, de addigra már reméljük okosabb leszel a témában.

2021. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mihez férsz hozzá?
2021. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!