Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudom a testzsírszázaléko...

Hogy tudom a testzsírszázalékomat levinni?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve kezdtem el újra súlyokkal edzeni, fel is mentem szépen kilóba, eléggé izmos lettem, 62-ről 70 kiló lettem nagyjából. Egyébként 17 éves vagyok. Viszont az elmúlt években van egy kis problémám, a fejemet hogy tudnám "lefogyasztani"? Szeretnék én is olyan szálkás, vonalas pofit. Vagy legalább hogy egy kicsit vékonyabb legyen. félreértés ne essék, így is nagyon vélkony alkatú vagyok, de a fejem nem annyira definiált, és én azt szeretném elérni. Ezt gondolom a testzsírszázalékom csökkentésével lehetne. Az úgy jó, ha minden másnap súlyzós edzést végzek, mindig más izomcsoportra, de nem tömegelek, hanem pont hogy megpróbálok fehérjedúsan, de nem olyan sokat enni? Magyarul le szeretnék szálkásítani. Most kb 14-15% a testzsírom. Mennyit kéne elérjek, hogy vékonyabbnak tűnjön a pofazacskó résznél?

2021. máj. 25. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha olyan a genetikád hogy pufibb arcod van akkor sajnos sehogy. Nekem is pufi, úgy hogy 10% tzsm van. Sajnos ez van
2021. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fejedzést is kell csinálni.
2021. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első, nem hinném mert már mostsem annyira pufi mint mondjuk 1,5 éve volt, akkor az arcom olyan mintha valami elhízott disznó lennék közben pedig voltam max 60 kg, vékony srác.
2021. máj. 26. 20:23
 4/16 A kérdező kommentje:
Második, ezt hogy érted?
2021. máj. 26. 20:23
 5/16 anonim ***** válasza:
nem érted amit az első írt? Az arcod idősödve csontosabb lesz, és nem babaarcod
2021. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És hogy lehet elérni azt, hogy kiálljon a állkapcsom, azaz chiseled jawline-om legyen?
2021. máj. 27. 17:34
 7/16 anonim ***** válasza:
ha genetikailag nincs jawlineod akkor sehogy
2021. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Van, sosem volt tokám és az állvonalam is szép, egyszerűen csak nem annyira izmos mint másoknak. Nem hinném hogy ők úgy születtek. Vannak kimondott arcgyakorlatok a neten hogy olyan legyen az állkapcsod. Meg szerintem a súlyzós edzésektől is ahogy egyre izmosodsz a fejed is izmosabb lesz, egyenletesen nősz meg.
2021. máj. 27. 21:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ezt most komolyan mondod-e , de a jawline egy csont, amit nem tudsz élesebbé tenni ha genetikailag nincs meg. szerinte dakkor miért nincs mindenkinek modell jawlineja?
2021. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mert nem edzenek :D miért és szerinted miért van valakinek tokája? Mert ott lóg a zsír, de ha leadja azt a zsírt akkor látszódni fog az a bizonyos csont. Minél kevesebb zsír van rajtad, annál jobban látható. Mint a kockahas.
2021. máj. 28. 20:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!