Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudom a testzsírszázaléko...

Hogy tudom a testzsírszázalékomat levinni?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve kezdtem el újra súlyokkal edzeni, fel is mentem szépen kilóba, eléggé izmos lettem, 62-ről 70 kiló lettem nagyjából. Egyébként 17 éves vagyok. Viszont az elmúlt években van egy kis problémám, a fejemet hogy tudnám "lefogyasztani"? Szeretnék én is olyan szálkás, vonalas pofit. Vagy legalább hogy egy kicsit vékonyabb legyen. félreértés ne essék, így is nagyon vélkony alkatú vagyok, de a fejem nem annyira definiált, és én azt szeretném elérni. Ezt gondolom a testzsírszázalékom csökkentésével lehetne. Az úgy jó, ha minden másnap súlyzós edzést végzek, mindig más izomcsoportra, de nem tömegelek, hanem pont hogy megpróbálok fehérjedúsan, de nem olyan sokat enni? Magyarul le szeretnék szálkásítani. Most kb 14-15% a testzsírom. Mennyit kéne elérjek, hogy vékonyabbnak tűnjön a pofazacskó résznél?

2021. máj. 25. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ülj be akkor egy biológia órára, ahol elmagyarázzák hogy a jawline az állkapocs CSONT amit semmivel sem tudsz élesebbé tenni ha genetikailag nem éles. Akkor ha szerinted mindenkinek lehet éles, akkor hogy van az hogy 15 éves öcsém 56kg 180cm és mégsem éles neki?:D ketten írtuk már le hogy hülyeség amit mondasz, látom nem sikerült felfogni
2021. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon hülye vagy, már bocs. Értem hogy csont, de az mindenkinek ÉLES bazzeg :D miért szerinted valaki lecsiszolt állvonallal született vagy mi? Nézz már utána mielőtt okoskodsz össze-vissza. Hány embernek lett tokából olyan éles állvonala hogy csak virít.. Sőt, nekem is régen majdnemhogy tokám volt, akkor miért lett mostanra azért elég éles? Ha lejársz edzőterembe, leviszed a testzsírodat akkor látszódni fog! Mivel ahogy nő a testömege az embernek, úgy a fejére is jön a tömeg. Nagyon sok ismerősömnek lett nem látható állvonalból nagyon éles mert elkezdtek edzeni. Figyelj, több száz képet tudnék mutatni a netről, úgyhogy inkább ne is folytassuk ezt.
2021. máj. 28. 20:54
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyébként az állkapocs nem csont, hanem egy izület, amit igenis lehet edzeni, tud formálódni, nőni.. Szerinted valaki 5 kilós állkapoccsal rendelkezik? fúúú te.. :D
2021. máj. 28. 20:55
 14/16 A kérdező kommentje:
Ha csont lenne nem tudna elernyedni és megfeszülni miközben rágsz..
2021. máj. 28. 20:55
 15/16 A kérdező kommentje:
*Szerinted valaki 5 kilós állkapoccsal rendelkezik már születése óta*
2021. máj. 28. 20:56
 16/16 A kérdező kommentje:
Te kevered az állkapcsot a jawlineal. Kettő különböző dolog
2021. máj. 28. 20:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!