Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő ilyen leosztásban...

Megfelelő ilyen leosztásban az edzéstervem?

Figyelt kérdés

Üdv sporttársak. :) 2 éve edzem már lassan, eddig mindig szinte csak valamilyen teljes test programot választottam, az osztottba csak úgymond belekóstolgattam. Most viszont kipróbálnék egy 5 naposat, milyen hatással van rám. A terv így nézne ki (gyakorlatok nem írok)


Mell

Láb

Kar (bicepsz,tricepsz)

Váll

Hát


Kérdésem az lenne, hogy regeneráció szempontjából ez így megfelelő-e, vagy esetleg lehetne ezt jobban is osztani? Push pull leg egyéb javaslatok most nem érdekelnek, elég volt egyenlőre a heti többszöri megdolgoztatásból, ezt szeretném kipróbálni.


2021. máj. 28. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kart tedd szerintem az utolsó napra, mert szükség lesz rájuk a felső test/váll edzésnél is. Én még láb és hát után tartanék egy-egy pihenőnapot is.
2021. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem folos egy kulon napot szanni a karnak. Kis izomcsoport. En mell vagy vall melle rakom.
2021. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tervezem nagyon nyúzni a kart. 3 gyakorlat bic/tric. 3 sorozatban bőven elég.
2021. máj. 29. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
3 sorozat az sztem mindenre keves a 3 gyakorlat meg folos pl bicepszre. Meg elpazarolni arra egy napot. Inkabb rakd vmi melle es max edz tobbszor arra ami le van maradva. De ahogy erzed 🤷‍♂️
2021. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A karom pont egy erős pont rajtam...mell az mi nagyon fel kéne hogy jöjjön.
2021. máj. 29. 15:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Na meg a hát vastagsága. Úgy szélesnek széles, de nem igazán vaskos.
2021. máj. 29. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ezaz.. enis hasonlo vagyok de mar eleg jol elkezdtem felhozni a dolgokat. A helyedbe atraknam vallhoz a kart. Hat edzesen tobb evezo gyakorlat, mellet meg egykezessel hoztam fel. Hiaba szeriaztam 130al a forma nem tetszett.
2021. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!