Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lábra hízni? Most...

Hogyan lábra hízni? Most kezdtem el az edzést, de nem tudom hogyan nőhetne a vádlim, mivel most csak szálkásodik, és így ugyanolyan vékony kb

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy nincs célzott fogyás, úgy nincs célzott hízás sem. Vagy zsírt pakolsz magadra, vagy tovább folytatod az edzést a vádlira, szépen növeled a súlyt fokozatosan, és majd egyre nagyobb lesz az izom.
2021. jún. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
A vádli az genetika függő nagyon. Valószínű túl sokat nem fogsz oda vastagodni
2021. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a biciklizéstől nőtt meg nagyon. Egy nagyon meredek dombon lakom és feltekerek mindig amikor megyek haza.

Nem merek rövidnadrágot felvenni xDD. Lány vagyok.

2021. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eddzél tovább, aztán majd fog az vastagodni
2021. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat ha most kezdted el akkor mit varsz? Ha fel ev mulva se no akkor kerdezd. De lehet a vadlud am se nagyon fog. Van aki hiaba edz ra kb. Genetika
2021. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akiknek nem lesz nagyon jó vádlijuk, mert rövid az izomhas. Ettől függetlenül ugyanúgy lehet hipertrofizálni, mint minden más izmot.


[link]

2021. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!