Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterem kinézete miért...

Edzőterem kinézete miért számít sok embernek?

Figyelt kérdés

Magamon is azt vettem észre hogy én is jobban érzem magam egy szépen, igényesen, designosan kialakított edzőteremben mint a régi klasszikus típusúban, ami olyan tornaterem szerű és abban is minden gyakorlat ugyanúgy elvégezhető.


Pedig az utóbbiba tudom hogy fele vagy harmad annyiba kerül a bérlet, ennek ellenére mégis megveszem a designosba ami akár 3x annyi.


Itt a városban ahol élek több kisebb "tornaterem" szerű edzőterem is bezárt pedig olcsók voltak és mindennel rendelkeztek.


Nem tudom mi az oka de a fizikai környezet minőségének is van bizonyos mértékig ráhatása a motivációra, közérzetre.



2021. jún. 3. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Nagyjából megválaszoltad magad, komfortosabb, modernebbnek hat, úgy gondolja több dolog/eszköz elérhető ott, akár motiválóbb, jobban feldobja a kedved, jobb érzés oda menni. Akár tudat alatt a tornatermes pl. felhozza a sulis emlékeket, amit elég sokan utáltak és taszítja őket, plusz ha ismerősök/barátok egy helyre mennek, akkor ő is oda fog menni nagy eséllyel.


Szerintem hülyeség, de mindenki oda megy ahova akar és eldöntheti mire akar 3x-os árat fizetni. A tornatermeset olcsóbb volt fenntartani is, vélhetően így kevesebb tőkéjük volt, de mivel a korona nekik is betett, nekik fájdalmasabb volt a másfél év.

2021. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Igényes, sznob terembe jobb nők járnak :)
2021. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Tiszta, rendezett körülmények között az emberek alapvetően jobban érzik magukat.
2021. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, engem pont az ilyen egyszerűbb termek motiválnak jobban, ahol csak az izzadságot és az "izomszagot" érezni :D

A nagyon igényes helyeken valahogy kevésbé teszem oda magam mentálisan, mondjuk az is lehet hogy a lepukkantabb teremben gyorsabban akarok végezni és távozni.

2021. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
A puhányok mennek az ilyen designos fitness termekbe edzeni.. Sok a puhány.
2021. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom a társaság. Az olcsóbban jobban megtalálható pár kancigó is.
2021. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Rendezett környezetben a legtöbb ember jobban érzi magát.

Sok embernek motiváló az edzéshez az, hogy olyan környezetben van, ahol jól érzi magát. Nyilván van, akinek mindegy, egy pincében is tud hatékonyan edzeni, de van, aki meg inkább ez a vonal jön be inkább.

2021. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Az olimpiai súlyemelők meg a profi erőemelők se ilyen csicsás termekben edzenek..
2021. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Számít.

Ahova járok,egy, kettő, három, négy, öt, hat, hét, nyolc, kilenc, tíz, tízenegy, tízenkettő, tízenhárom, tízennégy, tízenöt, tízenhat,tízenhét, tízennyolc, tízenkilenc, húsz.💪😁

2021. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom de jó így!

Sok ember megy oda.Ezért kevesebb ahova én,és ez tök jó!!

2021. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!