Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterem kinézete miért...

Edzőterem kinézete miért számít sok embernek?

Figyelt kérdés

Magamon is azt vettem észre hogy én is jobban érzem magam egy szépen, igényesen, designosan kialakított edzőteremben mint a régi klasszikus típusúban, ami olyan tornaterem szerű és abban is minden gyakorlat ugyanúgy elvégezhető.


Pedig az utóbbiba tudom hogy fele vagy harmad annyiba kerül a bérlet, ennek ellenére mégis megveszem a designosba ami akár 3x annyi.


Itt a városban ahol élek több kisebb "tornaterem" szerű edzőterem is bezárt pedig olcsók voltak és mindennel rendelkeztek.


Nem tudom mi az oka de a fizikai környezet minőségének is van bizonyos mértékig ráhatása a motivációra, közérzetre.



2021. jún. 3. 12:38
1 2
 11/20 anonim válasza:
43%
Ezt én is észre vettem. Inkább fizetek többet minthogy egy olyan helyen gyurjak ahol hánynom kell, full fehér minden a gépek között kevés a távolság.. Hát jah
2021. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

De sok itt a csóró, akik drágább helyre mennének át!

🤣🖕

2021. jún. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
#12 én még soha nem jártam most fogok elsőnek. :) 🖕 talán neked is van egy kórház edzőtermed és irigykedsz vagy mi bajod?
2021. jún. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
En talicskát tolok.Az edzőterem egy teglaépület pallódeszkákkal.Szolárium is van,kint.Menő hely.
2021. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

13#

🤣🖕

2021. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
#15 🤣🖕
2021. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

🤭👎

2021. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Idióta.
2021. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
6%

Az ilyen szar csicsás termekben még egy erőkeretre se futja 😂

A sok puhány fitness arc edz ilyen helyen, az igazán kemény csávók oldschool termekben edzenek

2021. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nálunk a városban 3 edzőterem van jelenleg. Kipróbáltam már mindet. Amelyik most nyílt 1 hónapja a legpuccosabb, árban kb mind3 egyforma, ahová most járok az nyílt a legrégebben. Engem nem igazán érdekel, hogy egyikben X márkájú gép van a másikban Y, ha eltudom végezni minden nap az edzésem velük, akkor lehet akár rozsdás is :D

(4 éve edzek, ha ez számít)

2021. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!