Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak szerintem egyre több az...

Csak szerintem egyre több az önjelölt személyi edző? Felénk van 1-2 22-24 éves „szakember” a sok birka meg be is kajálja, amit ezek megetetnek vele… Hozzáteszem formájuk nem igazán van, amelyiknek van is az azért, mert megcsinál 1-2 Stanazol kúrát

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
A szememben egy kalap xart nem ér a legtöbb
2021. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is voltak okoskodok akik nem ertenek hozza. Kit izgat. Am a stanatol magaba semmilyen formad nemlesz kb. Eleg gyenge cucc es szeretik hamisitani.
2021. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1es egyet értek veled. Bár volt o.társam 32 éves kb 170 magas 100-110 kilóval ő is cuccol de neki van eredménye. Nem ápolom vele a kapcsolatot, de ha jól tudom europai, meg országos versenyeken is ért el eredményt. 4 érme az biztos van. De mindegy is. Ő is edző de van valami a háta mögött. Nem csak küllemre. De ezek a kis 22-24 éves taknyok engem kifejezetten krritálnak, hogy edzik a sok birkátés kb úgy feszeng a teremben mintha Kai Green , vagy Jay lenne…


2es tudom, Azért írtam ezt, hogy el tud képzelni milyen „forájs” lehet. :) Tény, h magaban semmit nem er, megahogy irtad hamisitjak…

2021. jún. 5. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz, kérdező? Ma már minden második ember személyi edző, táplálkozási tanácsadó, instagramos bodybuilding influencer vagy fitness YouTuber. Az összes úgy néz ki, mint egy átlag középiskolás srác, két év konditerembe járás után, de ez a sok birkát nem zavarja. Én röhögőgörcsöt kapok attól is, hogy Magyarországon Tari Ádámok, Három Harmadok, Johnny V-k és hasonló kisfiúk osztják az észt testépítésről, tömegnövelésről, meg brutál formáról. Ha ma már valakinek négy kockája is látszódik a hasikáján, akkor egyből indít egy YouTube csatornát bodybuilding tematikával. Szánalmas és vicces!

Én mérnökinformatikát tanulok az egyetemen. Az évfolyamom fele elvégzett valami kamu, pár hónapos fitness gyorstalpalót egyetem mellett, aztán villog a személyi edzői oklevelével Facebookon. Isten irgalmazzon azoknak az embereknek, akiket ilyen személyi edzők fognak tanítani edzeni és étkezni.

Van egy ismerősöm, aki táplálkozási tanácsadóként hirdeti magát úgy, hogy a fizikuma értékelhetetlen, nulla izomtömeg, de legalább zsíros, vizes, úszógumis, és tokás. De van maori tetoválása, meg gyakran fotózza a bioteches shakerét, úgyhogy sok kliense van. Ti fizetnétek egy ilyen ember táplálkozási tanácsaiért? Én sem! Rohadt sokan viszont igen, ugyanis a csávó megél belőle.

Szóval ennyit a nagy fitness&healthy kultúráról. Egyébként szerencsére Magyarországon nagyon jók profi személyi edző dolgozik. Én is több olyat ismerek, akiktől csak tanulni lehet, ugyanis olyan eredményeket tudnak felmutatni, amik hihetetlenek. Azonban sajnos nem ők vannak többségben.

2021. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok, én is versenyző voltam, nemzetköziben is vannak eredményeim, de ma már lexarom, ez egy korrupt sport verseny szinten. Mai világban már egyből világsztár edző lesz aki elindul a bodysport tehetségkutató vagy men physics kategóriában 😁
2021. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem is tudom melyik a viccesebb. amikor giliszta alkatú kisfiúk játszák a testépítő szakembert youtube-on, vagy amikor a vízfejű, elhízott, danabol zabáló, aránytalan izomzatú, atléta trikós kancigányok teszik a személyi edzőt a konditeremben?
2021. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%

Nos én az a középiskolás srác vagyok aki 2 év után jó genetikával színpadra állna 1 év múlva. Személyi edzőn is gondolkozok hogy az leszek, nem feltétlenül azért mert ma már mindenki az, és könnyű annak lenni, hanem mert szeretek segíteni másoknak, ez az amit imádok csinálni jelenleg. Pár osztálytársam vagy ismerősöm mikor segítséget kérnek tőlem táplálkozás vagy edzés téren, olyan jó érzés azt látni hogy attól fejlődnek amit én mondok nekik, és amikor azt mondják hogy nélkülem el se kezdék volna, és már azóta nagyon megszerették ezt a sportot. Hozzáteszem hogy most még nem tartom magam szakértőnek, amit én tapasztaltam, és amit az interneten olvasok/találok/nézek (ezekből én úgy gondolom hogy képes vagyok kiszűrni hogy mi a hasznos és haszontalan információ) ezt adom tovább.


Megértem azt hogy szánalmasnak találjátok a legtöbb ilyen embert, de szerintem a nagy részük azért választja ezt a munkakört, mert azt hiszik hogy könnyű. De szerintem nem kéne mindenkire ráhúzni ezt a maszlagot.


Az hogy itthon már mindenki idít youtube csatornát azért mert "4 kockája van" nem feltétlenül azért van mert ezt látta másoktól, hanem mert ki szeretné próbálni magát ilyen téren is, és mert szereti csinálni. Számomra amúgy az itthoni fitness téma nincs hatással, nem is követem, mert annyira alap információkat mondanak amit csak azok nem tudnak akik soha nem foglalkoztak ezzel. Mostanában amúgy Bereczki Krisztiánt is nézem, mert ő nem ezeket mondja el.

2021. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!