Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Volt már rá példa, hogy...

Volt már rá példa, hogy összeverekedtél valakivel a konditeremben, esetleg szemtanúja voltál egy bunyónak?

Figyelt kérdés
Sok kokszos, lelkileg instabil, önértékelési gondokkal küzködő emberek egy helyen, általában nem sülnek ki jól a dolgok.

2021. jún. 8. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik egymás előtt kakaskodnak, főleg a tinik azok megérdemlik egymástól a pofonokat.
2021. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de lassan feszúrom az olimpiai rúdra azt a f*szt, aki elég forgalmas időben lefoglal 3 gépet, mert ő triszettezik, és úgy néz rád, mint egy gyilkosra, ha be akarsz szállni. Én persze leszarom, hiába hüppög, hogy "dehát odatettem a palackom"
2021. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
2.Na ezért nem tartott a kondis pályafutásom sokáig.Bármit csinálni akarok vagy ez a gép foglalt vagy az.Egyszer csak azt vettem észre,hogy tulajdonképpen olyan mintha a buszmegállóban várnám a buszt folyamatosan. Váltottam kinti sportra.
2021. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3. Én mindig beszállok, ha sietnem kell. Pofátlannak kell lenni, bár ez nem is pofátlanság. Normális embereknél nem gáz, ha beszállnak hozzá. Volt, hogy négyen dolgoztunk egy gépen, pörögtünk, megoldottuk

De valahol megértelek.

2021. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem verekszem össze senkivel, akinek nagy az arca, azét beverem, és kész, nem mernek visszaütni, utána már tudják hol a helyük.
2021. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk is van egy ilyen alak, aki lefoglal 3-4,de van, hogy, akár 5 gépet is és azt hiszi övé a terem.

Ha sokan vagyunk és izzadtság szag van(miyen szag legyen egy, edzőteremben ahol súlyokkal és gépekkel edzenek, rózsaillat?) övöltözik, hogy büdös van mindenkinek beszól, hogy büdösen jönnek edzeni, nem képesek lefürödni.

De reggel nyitáskor már be van feszülve a teste, látszik, hogy szúrja magát.

Az a baj, hogy a srác azért engedheti meg magának azt a stílust, mert senki nem mer rászolni és maga a tulajdonos sem figyelmezteti, hogy tartsa be a házirendet.

Amúgy, elég agresszív emberről van szó.

2021. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6, ezzel körülírtad az átlag, kicsit elszántabb gyurmást.
2021. jún. 8. 17:05
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Konkrétan nem bunyóztam szerencsére,és nem is láttam ilyet.Ugyanez a "gépfoglalósdi" ami engem is kiakaszt,egyszer nekem akart jönni egy kopasz idióta,mert a barátnője három gépet foglalt egyszerre,és mikor céloztam rá a csajnak,hogy én is edzenék,még elkezdett hangosan,alpárian szitkozódni.Erre akcióba lépett az "agysebész professzor Úr",és rendet akart tenni:) De vannak mindenféle díszpintyek,bmw-s "mexikóiak" lejöttek,mikor megálltak az ablak alatt már rossz kedvem volt,hiába reménykedtem,hogy a könyvtárba mennek...ketten voltak egy gépen,utána ott hagyták,elmentek tök máshová,mertem feltételezni,hogy felszabadult,elkezdtem edzeni,visszajöttek mérgesen,hogy ezen ők ezen voltak...Igen,gondoltam magamban voltatok,múlt időben.De hát tudod ki akar törött állkapoccsal ügyeletre menni edzés után,úgyhogy rájuk hagytam.

Nem csipázom már a kondis közeget,mondjuk nem csak emiatt,jól elvagyok otthon is a kis felszerelésemmel.

2021. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

" Nem csipázom már a kondis közeget,mondjuk nem csak emiatt,jól elvagyok otthon is a kis felszerelésemmel.

"


dettó ugyan ezt csinálom, 10 évvel ezelőtt még sokkal jobb volt a helyzet amúgy, ez az új "zyzz" generáció, ami megadta az utolsó döfést a kondis népnek szerintem. Régen is cuccoltak rendesen, de manapság brutális szinten nyomják, ez a sok hülyegyerek fél év múlva már nyúl is a cucchoz.. :D

2021. jún. 12. 11:35
 10/10 anonim ***** válasza:

a zyzz generációval nincs semmi baj, mert tizenévesek túlnyomó részt, azok meg a ranglétra legallján vannak, és nem nagyon mernek visszaszólni, de általában velük van a legkevesebb gond... én azt látom amúgy, hogy nagyvárosok termei sokkal puruttyábbak, mármint maga a hely sokkal szebb, több gép van, de sokkal több ember is... Azt csináltam már inkább, hogy vagy délben mentem edzeni, vagy este 10 körül zárás előtt, mert akkor nincs senki, ilyen 5-6-7 óra körül csúcsforgalom van... Amúgy elkezdtem már építeni magamnak saját konditermet, és lehet sokkal korlátozottabbak a lehetőségeim, de sokkal jobb, hogy csak én vagyok, azt csinálok amit akarok, úgy ahogy akarom.


Ami a legnagyobb szívfájdalmam, az a lépcsőző gép, nem az a taposó malmos, hanem a rendes lépcsőzőgép, azt imádtam a legjobban, és az éri a legtöbbet, de kb 2 millió ft egy olyan gép, még a kis konditermek sem engedhetik meg maguknak az ilyet, csak a nagyobbakban láttam :/

2021. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!