Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy héten 3x edzek sajáttestsú...

Egy héten 3x edzek sajáttestsúllyal, ki hagyok egy hetet az baj?

Figyelt kérdés
Köszönöm a Valaszod

2021. jún. 9. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi. Max erőben esel vissza egy kicsit,de aztán 1-2 hét és visszajön.
2021. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg arra figyelhetsz, hogy ne ugyan azt a programot csináld elsőre, mint amikor benne voltál, mert kellemetlen izomlázat tudsz összeszedni. Ha valamiből csináltál 6 sorozatot, akkor most mehet 4. Így is lesz izomlázad, de nem akkora.
2021. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A Cenz Ura ***** válasza:
Nekünk nem
2021. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt években mérik nem napokban. Kutyát sem fogja érdekelni az egy hetes "kihagyás". Valószínű, hogy fejlődni fogsz és erősebb is leszel, mert rendesen regenerálódik egyet az egész rendszer. Feltéve ha nem idén kezdted.. Nekem minden évben van néhány hetes szünetem, mikor pihenek.. és mindig csak profitáltam belőle. A két hét már neccesebb. Az egy hónap meg aztán.. De ahogy visszagondolok a november-január közötti időszakra és arra amennyit belefeccöltem.. Most meg erősebb vagyok mint valaha. Szóval még a hónapok sem akkora érvágások. Feltéve ha van mögötte múlt.
2021. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!