Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockahasat szeretnék,mennyi...

Kockahasat szeretnék,mennyi idő lesz kb? 17/f

Figyelt kérdés

Tehát,szoktam edzeni,de a hasra nem nagyon,van egy kis aputestem.Az emberek szerint termetes testalkatú vagyok,viszont nem a legnagyobb melák.181 cm/90 kg.


Azt szeretném,hogy a hasamon az izom nőjön illetve zsír is menjen le,akárcsak a mellemről.Ez kb mennyi idő? Milyen gyakorlatokat csináljak hasra és mennyit?


Csináltam egy kétkezes súlyzót illetve van egy egykezesem,ami 10 kg.



2021. jún. 11. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Kaját kell rendbe rakni, kalóriadeficites étrend, fehérliszt, fehércukor, cukros üditőt kiiktatni amennyire csak lehet+napi 1 óra rendszeres mozgás (séta is elég)+ sok víz, aztán alkatfüggő mennyire gyorsan jön le, általában egy bő fél év alatt nagyon szép eredményt lehet elérni, szóval ez a nyár már elúszott :D

De az első 1-2 hétben nagyon megindul a fogyás, akkor távozik a víz jelentős része, lehet már annak is szép eredménye lesz

2021. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nyugi már én is kövi nyárra tervezek, már kondiba is elkezdtem járni, neked is ezt javaslom.

De egyébként az 1-es mindent leírt én is úgy fogytam, hogy napi 1 óra aerob, cukros üditők/ételek, fehér liszt stb. 0. Most kicsit belassultam + kéne izom is, de ez már csak jövőre lesz meg.

2021. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SZücsöm ***** válasza:
36%

Én semmit nem iktattam ki csak kevesebb kalóriát viszek be. A fehérje bevitelem természetesen majdnem maradt ugyan annyi mint a diéta előtt.

De így is hétvégente saját készítésű Hamburgert eszek és minden nap eszek édességet legtöbbször 2X is. Tehát nem eszek olyan ételt amit nem szeretek.


13 hét alatt így is lejött 10 kg.


Aerobot se nyomok minden nap. Heti 6km-nél eddig még nem futottam többet és azt is kb fél hónapja kezdtem el csinálni rendszeresen.(Tehát nem volt nagy része a fogyásomban és nem is a fogyás miatt kezdtem el.)

Erőléti (súlyzós) edzést viszont heti 4 szer csinálok ez picit több heti 5 óránál. És heti 3X nyújtok(bár ez se segít a fogyásban) ez még kb heti 150 perc "mozgás".


Tehát én annak vagyok a híve hogy kényelmesen és lassan de biztosan fogyni.

2021. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nemtudom mennyi a testzsir szazalekod, de leszalkasodni lelehet 3 honap alatt is eleg szépen.

Fontos hozatenni ha kaloria deficitben vagy, nem eleg csak kardio mozgast csinalni, ha minel több izmot szeretnel megorizni, akkor kardio mellett szuksege van az izmoknak megfelelo terhelesre, tehat sulyzos edzes javasolt mellette magas ismetlesszamban, vagy calistenics. En szalkasitaskor hetente 4 szer csinalok 20 perc magas intenzitasu kardiot, de a kardio lehet tobbfele is.

A folyadekbeviteled noveld, fel liter víz 20%al is megdobhatja az emesztest egy fel orara, tehat igyal gyakrabban, nyár miatt en napi 3,5-4litert javaslok.

A rostbeviteledre is figyelj oda segitik az emesztest, zöldek(spárga, brokkoli, kelbimbo, rukkola) nagyon jo hatassal vannak a tesztoszterontermelesre is ami serkenti az izomnovekedest es a zsiregetest. Egeszseges zsirokat fogyassz(kokusz, olivaolaj,..)

Husokbol sovanyabbakat egyel(csirke(főleg mell), hal)

A halban sok omega 3 van ami szinten serkenti a tesztoszterontermelest.

A tejtermekekekbol is a sovany tej(mertekkel), mozzarella, sovany joghurt, kefir, sovanyturo(vacsoranak legjobb a kazeinfeherje miatt ami lassabban szivodik fel és feherjevel lat el amig alszol)

Ha feherjet vennél, mert szilard tapanyagbol nem tudnad bevinni a testsuly kg/2g feherjet egy nap, akkor szalkasitashoz az izolalt tejsavo fehérjét ajánlom, minel tisztabb es minel magasabb aranyban tartalmaz leucin-t annal jobb a felszívódása.


A legfontosabb az hogy tudatosan egyel, es szamold a makrókat es a kalóriákat.

Interneten sok ingyenes minthaetrend van, biztos talalsz olyat amihez tudsz igazodni.

2021. jún. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haat majd ha ledobtal min 15kgot. Olyan 3-4 honap alatt osszehozhato szigoru dietaval meg edzessel. Atlag embereknek tobb
2021. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!