Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Oltás után szerintetek menjek...

Oltás után szerintetek menjek edzeni? (Lábazni) Nagyon akarok, de kicsit félek.

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a 2. oltást reggel 9 körül. Kicsit fáj a kezem, más tünetem nincs, de viszont nagyon akarok menni. Ha mondjuk elmennék csak lábazni, baj nem lehetne belőle nem?

2021. jún. 18. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
1. oltás után én tekertem 70 km-t, de a második után kidőltem. Szóval ahogy érzed. :D
2021. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
dehogy lehet baj, én is edzettem ráadásul karoztam mikor megkaptam és semmi bajom nem volt. Az igaz hogy nem ajánlatos különböző okok miatt de semmi bajod nem lesz.
2021. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy baj. En hataztam meg vallaztam utana
2021. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Kíváncsi lennék, hogy agyra mennyit edzetek. Volt már valaha könyv a kezetekben, úgy értem, nem kezezésre meg lábazásra, hanem olvasásra használva?
2021. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Yesss, én mérnök vagyok 😳
2021. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Lol eltevedtel aktakukac. Am mi koze a 2nek egymashoz vagy te csak 1 dolgot tudsz csinalni? Felsofoku vegzettsegem van, szeretek olvasni is, de adtol meg heti 5x odabaszok a sulyoknak
2021. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Lol utolsó, többszörös magyar bajnok, ezen kívül európa bajnok valamint több nemzetközi versenyen (testépítés 90-) dobogós helyezést értem el. Attól hogy gépészmérnök vagyok, a formám hidd el százszor jobb mint a tiéd😉 Csak úgy megjegyzem, felnőtt fejjel végeztem a mérnökit, munka mellett (fizikai) nem anyuci tolta a seggem alá a dolgokat. Ne legyél tipikus (agyatlan) gyúrós, inkább tolj egy szuperszettet, több értelme van mint az itteni trollkodásnak
2021. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
szerintem rögtön oltás után nem kéne edzeni
2021. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
pofa be uccsó :D húzás van lefele a terembe
2021. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem rohadtul fajt a vallam utana 2-3 napig, de en masnap edzettem mar.
2021. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!