Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterem használat oltási...

Edzőterem használat oltási könyv nélkül?

Figyelt kérdés

"A két újraindításért felelős operatív törzs javaslatait tárgyalta tegnap a kormány - mondta Gulyás Gergely a kormányinfón. A kormány úgy döntött, hogy 5,5 millió beoltottnál:


megszűnik a kötelező maszkhasználat, kivéve az egészségügyi területeken - utóbbinak részleteit az Emmi ismerteti majd,

nem kell védettségi igazolvány szállókba, éttermekbe, fürdőkbe, strandokra,

tömegrendezvényeken, koncerteken, fesztiválokon, szórakozóhelyeken viszont megmarad a védettségi igazolvány kötelező használata, enélkül továbbra sem lehet látogatni őket."


Edzőtermekkel mi lesz?

Mintha egyszűen kifelejtették volna...



2021. jún. 24. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Én határ mentén élek, szlovák magyar.Átjárok szlovákba edzeni, itt már két hónapja teszt, meg oltás se kell,csak menjél.

Összes edzőterem nyitva, aki akar megy.

Össze haverom odajár,itt nem kér senki oltási mesekönyvet.

Igazából most ezek a termek eléggé mennek, sok magyar aki nem oltatta magát és határmenti átjár edzeni.Ha határmenti városban élsz, semmi km, olyan mintha a város másik felébe mennél el kocsival.

2021. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sajna budapest mellet lakok, és egyelőre itt nem hagyják edzeni az oltatlanokat, és nincs túl közel a határ...

Most nyilatkozott valamelyik szerencsétlen, hogy bizonyos helyekre nem kell a diszkrimációs kártya, de a kondikat egyszerűen kihagyta...

Most nem tudom hogy mi van...

2021. jún. 24. 12:30
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Sehova nem kérnek. Mostanába voltam 3ba is. Kell a pénz ennyi kihagyás után.
2021. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát, csak úgy vagyok vele, hogy ha befizetés előtt mondom hogy nincs kártyám, akkor elküldenek.

De ha nem mondom ,és utólag derűl ki, akkor hiába fizettem be a bérletet...

2021. jún. 24. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell mondani. Mindehol megy a sheftelés ebben megnyugodhatsz. Nem kérdezed és kész. Ha nrm kérik, akkor sz@rd le.
2021. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Bar en be vagyok oltva, ezt megerositem, hogy azota voltam ket teremben es meg sem kerdeztek van-e kartyam vagy barmi...
2021. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem azzal van probléma, hogy nem engednek be, hanem hogyha szúrópróba szerűen ellenőriznek, akkor szép kis büntetést kapsz. Oltasd be magad, ha szeretnél edzeni menni vagy várj még vele. Ennyi. Az első oltás után azonnal mehetsz, az appal tudod igazolni, ameddig nincs kártyád (1-2 hét).
2021. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Van ahol kérik van ahol nem, még nincs rá általános szabály
2021. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a szúrópróba szerű akciók sajnos valósak, az éttermesek se jódolgukba kérik el a kártyát...

Ha elkapnak, olyan büntetést kapok, amit most biztos nem tudnék kifizetni...


Az új rendelkezésre irányult a kérdésem, miszerint csak tömegrendezvényekre kell a kártya. 'Uszodákba, éttermekbe nem kell" Namármost, a kondi az sem uszoda ,sem tömegrendezvény...


Még a nyár vége, és a 4.hullám kezdete előtt mindenképpen veszek legalább egy havibérletet, ha nem tisztázódnak a dolgok, akkor is💪.

Majd beszámolok a fejleményekről.

2021. jún. 24. 22:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Van ahol kérik, van ahol nem, nincs rá általános szabály.


Erre annyit, hogy de van. Méghozzá az hogy kérni kell.


Természetesen a rendszeresen odajáróktól, akiket ismernek a pultosok és tudják hogy van nekik,nem fogják már elkérni.


A terméket ellenőrzik. Kisebb lendülettel, de ellenőrzik, és nem csak az a személy kap büntetést akinek se versenyzőije és sportovosi igazolása vagy kártyája nincs, hanem maga a terem is. A büntetés pedig nem kevés. Sok terem éppenhogy megúszta, és ha kapna egy büntetést akkor be kellene zárnia.


Ha más embereket nem is tisztel az aki védettségi nélkül lóg be, legalább a termet ahová jár és az itt dolgozók megélhetését vegye már figyelembe

2021. jún. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!