Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lefutottam 10 km-t,megcsinálta...

Lefutottam 10 km-t,megcsináltam 100 fekvőtámaszt,felülést,40-40 húzódkozást,tolódzkodást.Ezt egy konditermes miért nem tudja megcsinálni?

Figyelt kérdés

Sok haverom jár kondizni, én csak saját súllyal edzek, de mégis hozzájuk képest jobban is nézek ki, meg izmosabb is vagyok.

Ha beszélgetünk, mindig mondják, hogy jobban tudnak izmosodni a súlyzós edzéstől, de hiába mondom nekik, hogy 3éve járnak mégis elég rosszul néznek ki.

Volt hogy eljöttek velem edzeni, direkt a futást hagytam utoljára.Már a fekvőtámaszoknál elvéreztek, húzódzkodni meg tolódzkodni alig bírtak.De akkor is azt mondták a gépekkel jobban megtudják edzeni az izmaikat.

futásnál 2 km után mindkettő kiköpte a tüdejét.

Miért van ilyen látványos erő és állóképesség különbség a bodysok és a saját súllyal edzők között?


2021. jún. 27. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
hát persze
2021. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Miert ne tudná egy kondis megcsinalni? Attol meg h a haverjaid gyengek. Megneznem mit csinalna egy sajat sullyal edzo egy rendes edzesen xD Még a 100kg is rajta maradna nemhogy pl 150..
2021. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Tesó, állj már be 200kg alá, azt guggolj vele. Ja hogy kivenni se tudnád? Akkor miről beszélünk?
2021. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Minek akarnék én 150 meg 200 kg alá beállni.

Ez már sehol nem természetes.

Még munkában sincs ilyen terhelés, hogy egy munkásnak nap mint nap ekkora súlyokat kell minden percben emelgetni.

Ellenben a saját súlyos edzéstől megszerzett izmok igenis jók a hétköznapokban, meg a melóban is.

Még a kondisoktól is sokkal sportosabb gyorsabb vagyok, ha valami fizikai aktivitást kell csinálni, fél óra azt kidőlnek, folyik róluk a víz.

Néha cukkolom őket, hogy ezért megérte akkor kondizni éveken keresztül, ha egy normálisabb fizikai munkát se tudnak egyhuzamban elvégezni.

2021. jún. 27. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Arra nem gondoltál hogy azért lehet mert teljesen más célért,más módon edzettek eddig és ezért más nem fog menni annyira?Különböző dolgokat mosol össze,a futásnak abszolút semmi köze nincs a testépítő jellegű edzéskhez,én is járok edzeni heti 5-ször de futni külön soha nem futottam mert nem akarok,mi a probléma?Persze neked jobban fog menni a futás ha rendszeresen futsz,ők meg mondhatják azt hogy nem tusz 150 kilóval guggolni.Ugyanez igaz az állóképességre,ha ők nem mennek 15 ismétlés felé te meg percekig húzódzkodsz vagy fél óráig futsz persze hogy jobb leszel benne.

Az hogy te jobban nézel ki náluk lehet kb 100 különböző ok miatt.Lehet ők 23 különböző módon cseszik el az edzést te meg majdnem mindent jól csinalsz,egy elbszott edzőtermi edzés simán lehet hogy nem olyan hatékony mint egy jó testsúlyos.

2021. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Húzz már innen te provokátor.
2021. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Biztos komplexusos 😅
2021. jún. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Én most vágtam be 2 pizzát meg gépeztem 18 órát. Ezt egy kondis miért nem tudja megcsinálni?
2021. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!