Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5,5 millio beoltottnal kondite...

5,5 millio beoltottnal konditerembe is lehet menni vedettsegi nélkül?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 04:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

Ezt még nem tudni pontosan. Gondolom, megint fognak kérni majd az edzőtermesek egy állásfoglalást, és akkor kiderül. Eddig minden szigorításnál/enyhítésnél így volt, nem volt egyértelmű, és felkérésre pontosítottak.

Szerintem lehet lesz menni, de ez az egyéni véleményem, nem a rendelet...

2021. júl. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%

"védettségi igazolvány nélkül is szabad lesz a belépés a vendéglátó üzletekbe, szálláshelyekre, szabadidős létesítményekbe, és az előreváltott ülőhelyes nézőtérrel megrendezett kulturális rendezvényekre, előadásokra"

Forrás: [link]


Nem tudom a konditerem minek számít, de ebből ki lehet indulni.

2021. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem lehet.
2021. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
38%
No, mai edzésen azt mondta az edző, hogy őket úgy tájékoztatták, hogy NEM lehet menni védettségi nélkül. Kelleni fog továbbra is.
2021. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
61%

Volt már iylen kérdés.


Am ez fura, mert a mi termünkben meg azt harangozták be, hogy lehet majd menni nélküle onnantól.

Ugyanakkor a rendeletet értelmezve lehet majd menni nélküle. Az 500 fő felettet köti ki. Mivel ez egy rendelet, így a nem kikötött rész egyértelmű.

2021. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
33%
Nem lehet menni akkor sem
2021. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
64%
Tessék már tájékozódni, hogy hogyan működik egy rendelet. Lehet menni majd.
2021. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
8%

“Azonban lesz olyan is, ami nem változik: a sportrendezvények, a zenés-táncos rendezvények, és a zárt térben vagy 500 főt meghaladó szabadtéren tartott egyéb rendezvények tekintetében maradnak az eddigi szabályok. Azaz ezeken az eseményeken marad a létszámkorlátozás, és továbbra is csak védettségi igazolvánnyal lehet részt venni rajtuk – vagy 18 év alattiak esetében védett személy felügyelete mellett.”


Nekem ebből az jön le, hogy edzőterem, fedett uszoda - ugyanúgy kell a kártya🤷🏽‍♀️

2021. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
#8: A gym vagy az uszoda miota szamit rendezvenynek?
2021. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
54%
Lehet menni..
2021. júl. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!