Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme egy edzést két...

Van értelme egy edzést két részben végezni?

Figyelt kérdés

Napi 10-12 órás munkám plusz 1,5 óra utazás mellett nem tudtam egybefüggő 2 órát szerezni. Arra gondoltam, hogy ha kettébontom az edzést akkor már működhet a dolog. Viszont nem akarom pihenőnapra tenni az edzést, így mennék egyszer reggel és egyszer este.


Szerintetek ez működhet? A fejlődést mennyiben hátráltatja egy osztott edzés?



2021. júl. 6. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

minek edzel 2 órát?


egyébként igen ez is egy megoldás.

2021. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel.Sok profi is edzett így.Pld Arnold is.Persze nem ezt kell alapul venni,mert naturál amatőr szinten nem kell hozzájuk igazodni.De itt konkretan a hatékonysag ugyanúgy működik!

A lényeg a heti edzésmennyiség meglegyen,es nehogy dupla legyen!!

Ezzel meg előnyben is vagy!

Sokan nem tudnának naponta kétszer kondiba menni, 2 fele osztott edzést végezni időhiany,időbeosztas miatt.

Így pihentebb leszel és a masodik részét frissebben tudod kezdeni.Persze a regenerációt tartsd be.A pihenőnap legyen megtartva ahogy kell.

2021. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40 perc alatt szuperszettben két izomcsoportot letolok, minek 2 óra?? Amúgy meg válts munkát mert 40 éves korodra belerokkansz, ez nem élet
2021. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
Jo szuperszettbe.. picsa sullyal. Az annyira azert nem epiti az izmot mint a nagyobb suly. Azert 1.5 ora kell 2 izomcsoportra ha rendesen edzel nagy sullyal es a kiegeszitoket is lenyomod. En am tuti nem allnek neki 2x bemelegiteni, ujra raalni az edzesre.. Hulyeseg. En 12 ora melett is egybe nyomtam le.
2021. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!