Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után lehetséges,hogy...

Edzés után lehetséges,hogy kevesebb a testsúlyunk?

Figyelt kérdés
Az izmok miatt,mert edzés közben roncsolódik? Én úgy vettem észre ha pár napig pihentetve vannak utána növekszik vissza a testsúlyom. Illetve teljes test edzésből elég a heti 2 vagy 3 is mehet? Van elég pihenőidő így az izmoknak? Köszönöm.

2021. júl. 6. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Rövidtávon víz mehet ki belőled, nem reális ha edzés után méregeted magad. Egyébként másnak meg nő a súly, mert pont hogy használta az izmait, ízületeit, folyadékot vitt be, stb..


Nincs értelme ennyire gyakran mérni magad, temérdek tényező van ami miatt változhat a súlyod napi szinten.

2021. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Izzadással és kilégzéssel is folyadékot veszítesz, szóval természetes, hogy csökken a testsúly.

(a roncsolódott izmot nem is értem, hogy jutott eszedbe)

2021. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írják, a víz, és a CH raktárak is ürülnek valamennyire (energia)


"Illetve teljes test edzésből elég a heti 2 vagy 3 is mehet?"

Mehet, de az izmokra az összetett gyakorlatoknál heti össz munkasorozat szériát nézz. Tehát, ha egy edzésen lenyomsz 12 munkasorozat fekvenyomást akkor nem igazán kell mellé még 2x ugyanez a héten


"Van elég pihenőidő így az izmoknak?"

Fogod érezni. Van, amikor heti 3-at nyomok, van, amikor csak kettőt, mert kell plusz regenerálódási idő

2021. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.Mellre meg hátra megy 2-2 gyakorlat 3-4 sorozattal,a többire egy gyakorlat pl.comb,váll,bicepsz,tricepsz,vádli,has.Illetve egyik edzésen guggolok másiknál felhúzás van.De ha 3-szor tudok menni van,hogy 2 edzésen megy guggolás.
2021. júl. 8. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!