Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ronda formám van, nem vagyok...

Ronda formám van, nem vagyok esztétikus, hogyan fogadjam el?

Figyelt kérdés
Nem jók az izomformák a testarányok sem és pectus excavatum-om is van. Edzés, étkezés, pihenés dolog rendben van.

2021. júl. 10. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jó és alig izmosodok. Nem fogom most emiatt felakasztani magam.
2021. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj más sportba, ahol ez nem zavar és/vagy tehetségesebb vagy. A testépítés az erősportokból fejlődött ki, mehetsz erőemelni, súlyemelni vagy strongmanre is. Ott van a saját testsúlyos edzés is, meg mindenféle modern funkcionális tréning, mint a TRX-es edzések, a Crossfit, a Hot Iron, de ezeket nem szeretem :D. Ez a tölcsérmellkas? Arra az a hivatalos álláspont, hogy erősíteni kell az izmokat, tornázni, légzésgyakorlatokat végezni, és úgy jobb lesz. Csak ezt teheted.
2021. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az izommal van baj. Ez leginkább ortopédiai kérdés. Egyébként úgy tudom ezen csak a műtét segít gyermek korban. Ilyenkor már szívás.
2021. júl. 10. 22:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ,erre pont azt mondják, hogy nem érdemes megműteni. Az erősítés segít rajta, és amiket írtam.
2021. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az megvan. Nem az erővel vagy az izomtömeggel vagyok elégedetlen, hanem konkrétan azzal, hogy be van horpadva szegycsont.
2021. júl. 11. 07:51
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Gondolkodj kicsit, és rájössz, hogy abszolút lényegtelen, ha nem vagy versenyző. Vicc, hogy sima hobbistaként elmennek emberek odáig, mintha valami komoly versenyen kéne pontozni őket.
2021. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal sajnos nem tudsz mit kezdeni, mindig is látszani fog, fogadd el ennyi a titka. Persze edzz meg minden, ettől függetlenül még lehetsz sikeres hobbi szinten a testépítésben, de ugyanúgy a csajozásban is
2021. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, sajnos ezt a külvilág észreveszi és ha úgy tetszik, ők pontozzák le, persze aki tudja miért olyan, az nem köt bele.
2021. júl. 11. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Ne foglalkozz vele, más meg rohadt fogú, az gázabb szerintem
2021. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!