Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vérképen ha nagyon magas a...

Vérképen ha nagyon magas a kreatinin értékem, akkor hagyjam abba a kreatinos étrendkiegészítők ivását?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 14:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tömegnövelő por. Hyper Mass. Nagyon magas volt a vérképemen a kreatinin, ezért gyanakszom a porra.
2021. júl. 18. 00:33
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segített volna, ha ezzel kezded. Tehát akkor nem kreatinról beszélünk, hanem a Hyper Mass nevű cukrozott tömegnövelő porról, ami tele van felesleges maltodextrinnel, mesterséges kakaóporral, kukoricakeményítővel, tejporral, sűrítőanyaggal, cellulózgumival, aromával, étkezési sóval és színezékkel. És te ebből iszol napi 100 grammot.

Mégis mit vártál, milyen lesz a vérképed? Ezeket a túlárazott, egészségtelen, káros vackokat pont a magadfajtáknak találták ki a tápkiegészítő cégek, mert csak a magadfajta hajlandó pénzt költeni az ilyen ökörségekre. Ahelyett, hogy a témához kicsit sem értve megveszed az ilyen undormányokat, aztán az ajánlott adag majdnem kétszeresét elkezded szlapálni, ahelyett inkább olvass utána annak, hogy hogyan is működik az a fránya tömegnövelés. Nézz utána mit jelent az a szó, hogy KALÓRIATÖBBLET. A tömegeléshez semmi szükség tápkiegészítőkre, pláne nem ótvar tömegnövelő porokra. Szerintem örülj, hogy napi 100 gramm ilyen okádéktól csak a kreatinin emelkedett meg a véredben. Ebből napi 0 grammot kéne innod, nem 100-at.


Egyébként én még mindig nem vagyok biztos abban, hogy nem vagy troll. Ha nem, akkor nagy gondok vannak a fejekben.

2021. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szeretlek
2021. júl. 18. 14:15
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is, te troll!
2021. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
az első sor első fele tök jól rímel
2021. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tényleg!
2021. júl. 20. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!