Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőnek saját testsúlyos...

Kezdőnek saját testsúlyos edzéstervet tudtok írni?

Figyelt kérdés

Évekig úsztam versenyszerűen, erős lettem, de az elmúlt években elcsesződtem :D


Most szeretnék edzegetni, kezdetben itthon, viszont nem tudom melyik napokon, mit, mennyit kellene csinálnom.

Illetve, hogy mit érdemes enni :D


+ dolog: Bár alapvetően a "látvány" és az erő együtt jár, inkább az erősítés a cél, minthogy jól nézzek ki, na értitek.

Valami tipp?


2021. júl. 18. 10:40
 1/4 anonim válasza:
11%

Igen, tudok írni.


Fekvőtámasz, 10 db naponta.


Felülés, 5 db naponta.


Guggolás, 3 db naponta.

2021. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohm...
2021. júl. 18. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amikor eltunyulok, mindig visszatérek az alapokhoz. Én mindig a testnevelés órákról ismert 3 körös erősítésekkel indítok (kb. az első 1 vagy két hétben attól függően mennyire puhultam el) amíg el nem érem azt a szintet, hogy a saját testsúlyomat gond nélkül tudjam kezelni (mondjuk a húzódzkodásokhoz, függeszkedésekhez). Előtte alapos bemelegítés utána még alaposabb nyújtással. Mellette futás, úszás vagy kerékpár, hogy az állóképesség fejlődjön. Ha nagyon el vagyok lerongyolódtam, már ezek is sokat dobnak az izomtónuson, már ennyi is látványos tud lenni.
2021. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajat testsulyost sztem folos bontani.. max also-felso. Huzockodas, fekvotamasz, tolockodas, labemeles masiknap guggolas, kitores, vadli pl. Aztan ha belejosz vagy ez keves akkor sulyzok kellenek. Mondjuk ha az ero a lenyeg akkor alapbol sulyokkal kezdenek..
2021. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!