Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok mondani hatékony...

Tudtok mondani hatékony push/pull saját testsúlyos edzéstervet otthonra?

Figyelt kérdés

Kb 1 hétre megyünk nyaralni és nem akarom elhanyagolni magam addig sem.

Ha tudtok mellé küldeni aerobot az is jó lenne. :)



2019. júl. 20. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Tessék egy minden az egyben gyakorlat, ezzel ellesztek azon a héten. Asszony négykézláb előtted, te térden mögötte, kezed a csípőjén. A csípőddel teszed a pus, kezeddel a pull mozdulatot, ha még durvultok, akkor átmegy aerob edzésbe. Jó nyaralást.
2019. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.. :,D De most komolyan. :D Tömegnövelő edzésterv kellene.
2019. júl. 20. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy het szart sem jelent, nem tudom mit parazol... Biztos nem ezzel foglalkoznek nyaralas alatt.
2019. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdésre nem tudnátok válaszolni? :/
2019. júl. 20. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyjad mar magad 1 het mit szamit szerinted? Elvezd a nyaralast ne az edzessel foglalkozz
2019. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit formában akarom magam tartani mert nekem 1 hét kihagyás is sok, nehezen térek vissza az adott súlyokra, miért nem tud senki segíteni?
2019. júl. 21. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert 1 het az nem szamit erre nem gondoltal? Ha meg egy het alatt visszaesel akkor eleg tartatlan lehetsz
2019. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hello, igazuk van az előttem szoloknak, 1 hét nem sok, nem esel vissza de szerintem ha teljesen alap átmozgató mozdulatot végzel teljesen alap gyakorlatokkal, mint fekvő, guggolás, felules semmi baj nem lesz azokat se kell sokat, ez csak egy hét
2019. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!