Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Myprotein tömegnövelő...

A Myprotein tömegnövelő mennyire egészséges?

Figyelt kérdés

Vegetáriánus ill. vegán étrendet tartok már egy jó ideje, tehát nagyon egészségesen táplálkozom, viszont szeretnék kipróbálni egy Myprotein tömegnövelőt, ha jól tudom ezeket vegetáriánusok is fogyaszthatják és jó minőséget képviselnek, minőségi alapanayagokból van.


Viszont nem tudom, hogy mennyire lehetnek károsak az egészségre az ilyen porok?


Köszönöm.


2021. júl. 22. 18:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Még annyi kiegészítés, mielőtt valaki félreértené:


Heti egyszer eszem húst csak, mégpedig hétvégén, illetve B12-öt is szedek.

2021. júl. 22. 18:32
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

ha heti egyszer eszel húst akkor nem vagy se vegán se vegetáriánus.


maga a tömegnövelő meg csak némi cukor meg fehérje.

2021. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igazad van, nem vagyok teljesen, de törekszem rá!


értem, tehát akkor egészségtelen inkább, mint egészséges?

2021. júl. 22. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom annyira mint a többi ilyen kategóriájú márka, sima tejsavó fehérjét rendeltem onnan többször is , soha nem volt probléma vele, egyébként vannak vegán fehérjék is...(a tejsavó nem az).
2021. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Attól még, mert vegetáriánus vagy vegán étrendet folytatsz, még nem egészséges a táplálkozásod, pláne nem "nagyon". Egyszer a boltban vegyél a kezedbe bármilyen vegán logóval ellátott élelmiszert és sírva fogsz fakadni: gyakorlatilag semmi természetes anyag nem található benne, egy szintetikus, egészségtelen szutyok az egész.

És hogy mennyire egészséges a myprotein tömegnövelő? Ugyanannyira, mint más tápkiegészítő cég tömegnövelő pora: semennyire. Szerinted mennyire egészséges egy emulgeálószerekkel, felesleges maltodextrinnel, mesterséges színezékkel és aromákkal, meg egy raklapnyi édesítővel telepumpált vacak?

Minek neked tömegnövelő por? Ha tömegelni akarsz, akkor szimplán KALÓRIATÖBBLETRE van szükséged, nem hitvány tápkiegészítőkre. Azok magukban semmit nem érnek. Ha több kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz, akkor nőni fog a tömeged. Ha kevesebbet, akkor fogyni fogsz. Ilyen egyszerű a biológia, nem kellenek ide csodaszerek a biotechtől, meg varázsitalok a myproteintől. Az általad űzött "félvegetáriánus" étrend mellett is kivitelezhető a KALÓRIATÖBBLET. Kell egy megtervezett diéta és menni is fog.

2021. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!