Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő barátaim, mi a...

Testépítő barátaim, mi a civil foglalkozásotok, valamint mi a végzettségetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 11:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező. De,

például itt van egy európai bajnok testépítő aki trollkodni jár ide.


Amúgy viccet félretéve. A testépítés a komplexusos emberek sportja. Sőt még csak testépítőnek sem kell lenni. Általánosságban akiket egy egészséges mérték felett jobban foglalkoztat a saját és mások külleme, azoknál valami nincs rendben.

2021. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Te mit dolgozol utolsó?
2021. júl. 28. 21:19
 23/26 anonim ***** válasza:
Na meg azokkal sincs minden rendben, akik azokkal foglalkoznak, akik magukkal foglalkoznak. Rövidebben: irigység, frusztráltság, gyávaság, önútálat. "Dögöljön meg a szomszéd tehene" szindróma. Nemhogy kigyúrná magát, inkább azt kívánja, hogy mindenki legyen gizda és szerencsétlen
2021. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23#

Magamhoz képest kigyúrtam magam, de attól még szerencsétlen maradtam. :) :(

2021. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

@24, tudtam, hogy trollkodsz csak:) Mindig az első megérzés a jó. Mind1, akkor is vannak olyanok, amit írtam, még ha te nem is tartozol közéjük:)

Te vagy az az európabajnok testépítő?:)

2021. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én aztán ugyan nem. :)
2021. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!