Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szijjártó Péter szintű forma...

Szijjártó Péter szintű forma elégséges a csajozáshoz?

Figyelt kérdés

Azért jó izmos, látszik hogy edz.

Hány év alatt érhető el?

[link]



2021. júl. 29. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Olvass vissza pár kérdéssel lejjebb volt egy Justin Timberlake-es kérdés.


Majd mindjárt indul itt is a fikázás :D

2021. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Tèvhit hogy a csajozashoz elèg egy izmos fèrfitest. Persze elôny, de onmagaban kevès.

Tobb eselye van egy puhatestu ferfinak csajozni ha megfelelo magabiztos, ferfias a fellèpèse mint egy izmos kisfiunak

2021. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
92%
Szijjártó Péter egy NER oligarcha, rá nem azért ragadnának a nők, mert edz, hanem mert egy olyan hatalmi ember, aki tele van pénzel.
2021. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Kit érdekel, hogy kicsoda, nem ez volt a kérdés.
2021. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Naturálban nem fogsz így kinézni fodrász nélkül.
2021. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven. Itt, gyakorin is a legtöbb női válasz a vékonyabban izmos és sportos arra a kérdésre, mi jön be nekik. Szerintem egy nagyon jó képességű miniszter, jó kisugárzással és esztétikus testtel. Még a vastagabb szemüveget is bőven ellensúlyozza (bár többeknek bejön az is). Egyébként nem vagyok szavazójuk, emellett szinte a párt összes többi tagja botrányosan néz ki (bár az apu- és mackótest is divatos és tetszetős lehet állítólag, na, abból van rendesen feléjük). Ha létezik purgatórium, egy darabig fog ott forogni a Peti, az tuti, de hogy a teste és a (külügyi/interjús találkozóin általában megfigyelhető) lazasága jó pontok a nőknél, az is. Persze, nem egy nemzetközi nagykutya, de tud jó benyomást kelteni a felszínen. A stiklijei nyilvánvalóak, de most nem ez a kérdés.
2021. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

No fene, akkor már lehet túl izmos vagyok? :(

De ha visszaveszem magam heti 2-3 edzésre, nem figyelek komolyabban a kajára és csak lejárok mozogni, akkor kb olyan vagyok mint ő. :)

2021. aug. 27. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Ó, álljunk meg egy kicsit! A kérdés az volt, elég-e. Alapvetően épp megfelelő, látszik, hogy fitt és erős. De azért van feljebb bőven és a nők is odáig vannak az igazán izmos (nem testépítő, de amolyan Statham vagy akár Momoa forma) alkatért. Ahogy az összes férfi megfordul egy Pamela Anderson forma után. De ez már általában az "otthonra nem biztos, hogy ez kéne" kategória.
2021. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!